Spor

Montasser Lahtimi Teknik Ekipten Özür Diledi

61Gündem – Bordo mavili kulüpte Lahtimi ile ilgili gelişmeler devam ediyor. Oyuncunun Antalya kampına katılmasının gecikmesi nedeniyle hazırlık kampını iyi değerlendirememesi, kendisi adına şanssızlık olarak değerlendirilirken gecikmenin de kendisinden kaynaklandığı öne sürülmüştü.

Genç oyuncunun önceki gün kampa katıldığını haberimizde paylaşmıştık. Oyuncunun pasaport vize süresini geçirdiği ve bu durumu takip etmediği için geri dönüşünün uzadığı belirtilmişti.

lahtimi özür diledi

Lahtimi’den Teknik Kadroya Özür!

Trabzonspor’dan milli takım için gittiği Fas’tan pasaport problemleri nedeniyle geri dönüşü uzatan Montasser Lahtimi, tam 8 günlük gecikmeli olarak Antalya kampına dahil olurken birçok teknik ve taktik antrenmanı da kaçırmış oldu.

Özellikle taraftarların yeteneği nedeniyle oldukça güven duyduğu ve mutlak süre alması gerektiğini savunduğu genç oyuncunun bu durumu tepkilere neden olurken sosyal medyada oyuncuya ceza verilmesi gerektiği savunuldu. Faslı oyuncu Lahtimi, kampa geç katılmasına neden olan aksaklık nedeniyle teknik ekipten de özür diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat