Spor

Ertuğrul Doğan’dan Bjelica Sözleri: Gövdesini Taşın Altına Koyanlarla Yürüyeceğiz

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, teknik direktörlük karmaşasını Bjelica ile çözdükten sonra bir takım açıklamalarda bulundu. Kulübü maddi ve manevi Türkiye’nin örnek kulübü haline getirmek istediklerini belirten Doğan, amaçlarının bordo mavili taraftarların takımından her haliyle gurur duymalarını sağlamak olduğunu ifade etti. Yeni yetenekler keşfedip geliştirmenin yanı sıra bunları dünya vitrinine çıkarmak olduğunu sözlerine ekleyen başkan, yeni teknik direktörle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Bjelica Transferi Nasıl Gerçekleşti?

Başkan Doğan özellikle şu an için takımın başına gelmek istemeyip sezon sonu gelmek isteyenlerle ikinci bir görüşmelerinin olmadığını, sorumluluk almaktan kaçan kim olursa olsun masadan kalktıklarını belirtirken bahane üretmeyen, tüm sorumluluğu alarak bir an önce takımın başına geçmek istediğini belirten Bjelica’nın tavrının yönetimdeki isimler tarafından da beğenildiğini, elini değil tüm vücudunu taşın altına koyanlarla yürüyeceklerini, bunun için Bjelica için ısrarcı olduklarını belirtti.

ertuğrul doğan bjelica

Bjelica’nın Trabzon ruhu taşıdığını belirten Doğan, vizyonu açısından yapmak istediklerine en iyi katkıyı sunacak isim olduklarından şüphe duymadığını açıkladı. Trabzon’a çok benzediğini ve kulübe katacak çok şeyinin olduğuna inandığını belirten Doğan, kendilerinin de güçlü bir destekle Nenad Bjelica’nın yanında olacaklarını vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat