Spor

Dorukhan Toköz: Futbolu Çok Özledim

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir yeşil sahalardan uzak kalan Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Dorukhan Toköz, kulübün resmi sosyal medya hesabına açıklamalarda bulunurken futbola olan özlemi hakkında duygusal konuşmalar yaptı.

Dorukhan’ın yaptığı açıklamalarda bir hafta oynamayınca futbolcunun zaten futbolu özlediğini ifade ederken futbolu kendisinin inanılmaz çok özlediğini, kampa gelmeden önce psikolojisinin iyi olduğunu, pozitif düşündüğünü belirtirken kampta arkadaşlarını görünce herkesin kendisini, kendisinin de arkadaşları ve hocaları dahil herkesi özlemiş olduğunu hissettiğini vurguladı.

dorukhan

Dorukhan Futbolu Çok Özledi!

Antalya kampına katıldıktan sonra takım arkadaşları ile eğlendiğini, güldüğünü ifade eden yıldız oyuncu pozitif enerji aldığını ancak diğer yandan saha antrenmanlarını izlediğinde içinin gittiğini söyledi. Takım arkadaşlarının pas, şut ve koşu çalışmalarından sonra kendisinin de futbola özleminin daha çok arttığını ifade eden Dorukhan, zamanı geldiğinde kendisinin de yeniden sahalara adım atacağını belirtti.

Yıldız oyuncu kampa gelmeden önce özleminin bu kadar farkında olmadığını ancak katıldığında pas, şut ve taktik antrenmanlarında ne kadar özlediğini bir kez daha anladığını aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat