Spor

Ahmet Ağaoğlu: Şampiyonluk Madalyamı Ahmet Çalık’ın Kardeşine Hediye Ettim

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluşta katıldığı programda Ahmet Çalık’ın ailesine yaptığı ziyareti anlattı. Başkan Ağaoğlu, Ahmet Çalık’ın babasına şampiyonluk kupasının birebir aynı minyatür replikası ile beraber kardeşine de şampiyonluk için kendisine verilen madalyayı armağan ettiğini söyledi.

BeIN Sports ekranlarında katıldığı programda şampiyonluk yürüyüşünden geçmiş dönem transferlere, takımın geleceğinden takviye edilecek bölgelere kadar geniş açılı bir programı anlatan Ağaoğlu, özellikle Ahmet Çalık sezonunun önemine vurgu yaparken ailesine yaptığı ziyareti anlattı.

Başkan Ağaoğlu’nun Ahmet Çalık’ın Ailesine Ziyareti

Güntekin Onay’ın konuğu olan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Onay’ın kendisine Konyaspor maçından sonra mı rahatladınız sorusuna en ciddi rakiplerinin Konya olduğunu, devre arasında Ahmet Çalık’ın vefatının çok büyük kayıp olduğuna vurgu yaparken ailesine yaptığı ziyareti de detaylandırdı.

ahmet ağaoğlu

Aileyi Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ile beraber ziyaret ettiğini, kupanın üzerinde “Ahmet Çalık” yazdığını, Ahmet’in resmi ile TFF logosunun resmi olduğunu, bunu içeren şampiyonluk kupasının biraz daha küçük minyatürize edilmiş birebir replikasını Ahmet’in babasına, kendisine TFF tarafından verilen şampiyonluk madalyonunu ise Ahmet Çalık’ın kardeşine hediye ettiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat