Spor

Abdullah Avcı gözü kararttı! Performans artıramayanlar gönderilecek

Trabzonspor Samsunspor ve Fenerbahçe gibi zorlu maçları 3-0 ve 2-0 gibi net skorlarla geçerken favori olarak gösterildi Karagümrük maçından 4-1 mağlup ayrıldı. Bu skor taraftarlarda hayal kırıklığı yaratırken Trabzonspor Teknik Direktörü daha önceki yaptığı açıklamalara paralel olarak performansını artıramayan oyuncular ile yolları ayırma kararı aldı.

Performans artıramayanlar gönderilecek

İlk olarak Antalya kampında mesajlarını net olarak ifade eden Abdullah Avcı, ‘’ 3-4 aydır performansını artırmayan, devreye girmeyen oyuncular var. Kimseyi bekleyemem, burası Trabzonspor ” açıklamasında bulunmuştu.

Karagümrük maçının ardından ise deneyimli teknik adım faaliyete geçmeye karar verdi. Avcı’nın gündeminde ilk olarak performansları bir türlü artmayan Djaniny, Yusuf Yazıcı ve Denswil’in gönderilmesi var. Diğer yandan ise Yusuf Yazıcı’nın Fransız ekibi Lille geri gönderilmesi planlanıyor. Yusuf Erdoğan’ında gönderilmesine sıcak bakılırken sezon başında bedelsiz alınan Larsen de topun ağzında.

Gelmeyene ceza verilecek

Öte yandan Abdullah Avcı yılbaşı nedeniyle ülkesine giden sporculara 1 ocak’ta Trabzon’a dönemleri ve idmanlara katılma uyarısında bulundu. Bu çağrıya uymayanlara ise ceza verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat