Spor

Abdülkadir Ömür Fenerbahçe Maçı İçin Net Konuştu

Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek Fenerbahçe maçını kazanarak çıkışa geçmek istediklerini belirtti. Katar’da organize edilen Dünya Kupası arasında ilk etap çalışmalarını Trabzon’da yapan ve sonrasında Antalya kampı ile hazırlıklarını tamamlayan Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bordo mavili takımın turnuva arasında geçirdiği hazırlık kampının Antalya etabı da bugün sona erdi. Kamp döneminde Hull City ve Crystal Palace takımları ile hazırlık maçı oynayan ve bu karşılaşmalarda 1-1 ve 2-2 gibi gollü beraberliklerle sahadan ayrılan Trabzonspor’da genç yıldız Abdülkadir Ömür açıklamalarda bulundu.

abdülkadir ömür kamp değerlendirmesi

Fenerbahçe’yi Yenip Yükselişe Geçeceğiz

Dünya kupası arasında geçirdikleri kamp ve hazırlık çalışmalarına değinen Ömür, önlerindeki ilk resmi maç olan Fenerbahçe maçını kazanarak yükselişe geçmek istediklerini ifade etti. Verilen aranın kendileri için fırsat olduğuna değinen genç yıldız, aranın ardından Fenerbahçe maçıyla başlamanın da farklı bir fırsat olduğunu söyledi. Kampta çok iyi çalışarak eksikliklerini giderdiklerini belirten Abdülkadir, Fenerbahçe maçının kendileri için yükseliş maçı olduğuna inandığını belirtti.

Trabzonspor, Dünya Kupası arasına 13 maçta aldığı 23 puanla 7. sırada girmiş ve lider Fenerbahçe ile arasındaki puan farkı 6 olmuştu. Fenerbahçe maçı bu anlamda her iki takım için de kırılma maçı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat