Samsung Galaxy S23 FE 5G İle Geliyor! Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Samsung Galaxy S23 FE 5G İle Geliyor! Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Yakında geliyor! Samsung Galaxy S23 FE 5G, Exynos 2200 yongasıyla güçlendirilecek. Android 13 ve 8 GB RAM desteğiyle, yüksek performans sunacak. 2023'ün 3. çeyreğinde çıkacak telefon, Türkiye pazarında da yer alacak. Uygun fiyatıyla dikkat çekecek olan bu model, Fan Edition serisine yeni bir soluk getirecek.

A+A-

Samsung Galaxy S23 FE 5G'nin model numarası SM-S711B/DS, Geekbench ve BIS sertifikasyon web sitelerinde tespit edildi ve bu da cihazın çok yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Bu listelemeler, cihaz hakkında çok fazla ayrıntı vermiyor ancak Geekbench listesine göre, telefon, bazı bölgelerde Galaxy S22’de kullanılan aynı Exynos 2200 yongasını kullanacak.

samsunn.jpg

Exynos 2200 Yongasıyla Yenilenmiş Verimlilik

Geçmişte olduğu gibi, Samsung Galaxy S23 FE'yi belirli pazarlarda, örneğin Japonya'da, Snapdragon 8 Gen 1 versiyonu ile birlikte çıkaracağına dair söylentiler var. Ancak, geçmişten sızan bilgilere göre, Samsung Exynos 2200 yongasını daha verimli hale getirmek ve ısınma sorunlarını gidermek için yeniden tasarlamış olabilir. Geekbench listesi, cihazın Android 13 işletim sistemini ve 8 GB RAM'i destekleyeceğini ortaya koyuyor.

samsunnn.jpg

Beklenen Çıkış Tarihi

Telefonun kesin piyasaya çıkış tarihi henüz belli olmasa da, Samsung Galaxy S23 FE'nin 2023'ün 3. çeyreğinde belirli pazarlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ardından, 2023'ün son çeyreği ve 2024'ün ilk çeyreğinde genişleyerek diğer bölgelere sunulması öngörülüyor. Türkiye pazarında da yer alması beklenen bu telefon, ana modelden daha uygun bir fiyatla gelmesiyle dikkat çekecek. Bakalım, Fan Edition serisi bu yıl Samsung'un yüzünü yine güldürmeyi başarabilecek mi?