Renault Kangoo'nun Elektrikli Versiyonu Türkiye'de Satışa Başladı! Bayiler Doldu Taştı!

Renault Kangoo'nun Elektrikli Versiyonu Türkiye'de Satışa Başladı! Bayiler Doldu Taştı!

Fransız otomobil devi Renault, Türkiye pazarında yenilenen Kangoo modeliyle dikkat çekiyor. Yenilikçi tasarımı ve elektrikli motor seçeneğiyle öne çıkan Kangoo, kullanıcılarına modern bir sürüş deneyimi sunuyor.

A+A-

Fransız otomobil devi Renault, Türkiye pazarına yenilenen Kangoo modeliyle giriş yapıyor. Yenilenen Kangoo, artık elektrikli motor seçeneğiyle de dikkat çekiyor. İşte, tüketicilere sunulan bu yeni seçenek hakkında detaylar:

Yenilenen Kangoo'nun Modern Tasarımı

Yenilenen Renault Kangoo, markanın klasik tasarım diline modern dokunuşlar getirerek geliyor. Yeni logosuyla da dikkat çeken araç, Türkiye’de “Van” kategorisinde satışa sunuluyor.

Öne Çıkan Özellikler

1. Modern Tasarım ve Donanım

Yenilenen Kangoo, daha kalıplı bir görünüme sahip ve 10 inç boyutundaki tam dijital gösterge ekranıyla modern bir iç mekana sahip. Yeni nesil bilgi-eğlence ekranı ve ergonomik kontroller, kullanıcı deneyimini artırıyor.

2. Motor Seçenekleri

Türkiye’de sunulan Kangoo, 115 beygir gücündeki 1.5 litrelik Blue DCi dizel motorun yanı sıra, 90 kW gücünde elektrikli motor seçeneğiyle de dikkat çekiyor. Elektrikli versiyonun 45 kWh bataryasıyla 285 kilometreye kadar menzil sağladığı belirtiliyor.

Kangoo Fiyatı

İşte Türkiye’de satışa sunulan Kangoo’nun fiyatı:

  • 1.5 Blue dCi 115 hp, Dizel (Van) L2 Equilibre, Manuel: 915.000 TL
  • 90 kW (120 hp), Elektrikli (Van) Iconic, Otomatik: 1.675.000 TL

Kangoo’nun elektrikli versiyonunun hızlı şarj desteğiyle pratik bir kullanım sunması bekleniyor. Önümüzdeki dönemlerde “Combi” versiyonunun da Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.