PTT Kargo Taşımacılığı İş İlanları: Şoför ve Beden İşçisi Alımları Başladı!

PTT Kargo Taşımacılığı İş İlanları: Şoför ve Beden İşçisi Alımları Başladı!

PTT Kargo Taşımacılığı Şoför ve Beden İşçisi İlanları! İŞKUR Üzerinden Başvurular Başladı. E-sınıfı ehliyetli, psikoteknik belgeli şoförler ve beden işçileri için fırsat. Başvuruları kaçırmayın!

A+A-

PTT Kargo Taşımacılığı yapan firma, yeni personel alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. Şirket adı "BOYUT MÜHTAŞ MÜT İNTURZ SAN DIŞ TİC LTDŞTİ. COŞKUN LOJİSTİK VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADİ ORTAKLIĞI" olarak belirtiliyor. İlan detaylarında işçi ve şoför pozisyonları için başvuruların kabul edileceği bilgisi yer alıyor.

ptt.jpg

Şoför ve Beden İşçisi Alımları Detayları

PTT Kargo Taşımacılığı firması, 10 şoför (yük taşıma) ve beden işçisi alımı için personel arayışında. Şoför pozisyonu için, şehirler arası taşımacılık yapabilecek, E sınıfı ehliyet sahibi, psikoteknik, SRC ve dijital ehliyet belgelerine sahip adaylar aranıyor. Beden işçisi pozisyonunda ise çalışma saatleri ve diğer ayrıntılar firma ile görüşülecektir.

Başvuru İçin Gerekenler

Başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR resmi sayfasına TC kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak ilanlara başvurabilirler. Özgeçmiş alanına ilgili meslek bilgilerini eklemeleri ve ilanın öğrenim şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. Başvuruyu tamamlamak için ilgili ilanın sol alt kısmındaki "Başvur" butonuna tıklamaları gerekmektedir. Şoför ve beden işçisi alımı için ilan numaraları da belirtilmiş olup, bu numaraları kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

pttt-001.jpg

Değerlendirme ve Sonuçlar

Adayların başvuruları firma tarafından değerlendirilecek ve işe alınma süreci ile ilgili görüşmeler yapılacaktır. Başvuru sonuçlarına göre adayların uygunluğu değerlendirilecektir. Bu nedenle adayların, PTT Kargo Taşımacılığı firmasında çalışma şansını elde etmek için başvuru süresini takip etmeli ve belirtilen kriterlere uygunluğu sağlamalıdır.