O Markette 5 LT Ayçiçek Yağı 29,99 TL Sınırlı Sayıda!

O Markette 5 LT Ayçiçek Yağı 29,99 TL Sınırlı Sayıda!

Kaliteli Ayçiçek Yağı Fırsatı! A101 ile ekonomik ve lezzet dolu sofralarınızı güvence altına alın. Türkiye'nin en güvenilir market zinciri, 5 litrelik ayçiçek yağını sadece 72.99 TL'ye sunuyor. Uygun fiyat, kalite ve tat A101'de buluşuyor. Fırsatı kaçırmayın, 19 Ağustos 2023'e kadar geçerli!

A+A-

Rusya ve Ukrayna arasındaki gerginlik, ayçiçek yağı fiyatlarını tavan yaptırmıştı. Ancak endişelenmeyin, çünkü dev market zinciri A101 sayesinde bu durum değişiyor. Artık 5 litrelik ayçiçek yağını sadece 72.99 TL'ye satın almak mümkün. Üstelik bu yağlar Türkiye'nin en kaliteli üreticilerinden, güvendiğiniz markalarla sunuluyor. Ukrayna limanlarında yaşanan beklemelerin, ayçiçek yağı stoklarını etkilemesi endişesine son! A101 ile sofralarınız lezzet dolu, ekonomik ve güvende!

aycicekkk-009.jpg

Vatandaşların Tercihi: Ayçiçek Yağı Stoklama Hareketi

Yağ fiyatlarının yükselmesi, vatandaşları ayçiçek yağı stoklama hareketine yönlendirdi. Kısa bir süre içinde birçok kişi, uzun süreli kullanım için gerekli ayçiçek yağı miktarını evlerine depoladı. Bu harekete A101 ise cevap niteliğinde büyük bir hamle yaptı. Vera marka ayçiçek yağını sadece 73 TL'ye satışa sunarak hem ekonomik hem de pratik bir çözüm sunuyor. Ancak bu fırsatı kaçırmamanız gerekiyor, çünkü indirim 19 Ağustos 2023'e kadar geçerli olacak.

Kaliteli Ayçiçek Yağının Ekonomik Yolu

Ayçiçek yağına olan ilgi ve talep, fiyatların yükselmesine neden olmuştu. Ancak artık bu trendi tersine çevirme zamanı geldi. Ayçiçek yağının sevkiyatının tekrar başlamasıyla birlikte fiyat artışında gerileme yaşanıyor. Üstelik, piyasada gözle görülür bir şekilde fiyatların düşmeye başlaması, indirim kampanyalarının kapısını araladı. Türkiye'nin ekonomik zorlukları, dövizdeki dalgalanmalar ve enflasyon kaygılarına rağmen, A101'in sunduğu indirim fırsatı birçok vatandaşa umut oldu.

aycicekkkk-005.jpg

Yudum Marka Ayçiçek Yağı: Cazip Fırsatlarla Dolu

Özellikle Yudum marka ayçiçek yağındaki indirim, tüketicilere cazip geldi. Daha önce 1,25 litrelik bir şişenin fiyatı 57.95 TL iken, şimdi aynı fiyata iki şişe ayçiçek yağı almak mümkün. Yudum'un kalitesi ve A101'in ekonomik fiyatları, sofralarınızı lezzetlendirirken bütçenizi de korumanızı sağlıyor.