O Markette 1-15 Ağustos'ta Cebinizi Rahatlatacak İndirimler!

O Markette 1-15 Ağustos'ta Cebinizi Rahatlatacak İndirimler!

Ağustos'un 1-15 tarihleri arasında Bizim Market'te cazip indirimler sizleri bekliyor! Yiyecek, içecek, temizlik ürünleri ve daha fazlası ekonomik fiyatlarla sizi bekliyor. Alışverişin keyfini çıkarın!

A+A-

Ağustos'un 1-15 tarihleri arasında Bizim Market'lerde sunulan harika fırsatlar, müşterilerimize cebinizden daha az harcayarak alışveriş yapma imkanı sunuyor. İhtiyacınız olan birçok üründe büyük indirimler sizi bekliyor.

para8-020.jpg

Mutfak İhtiyaçlarına Özel İndirimler!

Evinizin mutfağı için gerekli ürünlerde sunduğumuz indirimleri inceleyelim. Tamek Acı Tatlı Koca Ketçap, 9 kg'lık büyük paketiyle sadece 179,90 TL fiyatıyla sizleri bekliyor. Besler Mutfak Ton Balık İri Parçalı ise 1705 gram ağırlığıyla 239,90 TL fiyatıyla öne çıkıyor.

Bizim Mutfak Ürünlerinde Büyük Fırsatlar!

Bizim Mutfak markasına ait çorba ürünlerinde %20'ye varan indirim fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, Kent Boringeç Çorba 3 kg çeşitlerinde %30'luk indirim sizi bekliyor. Lokman ürünleri ise 350 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim imkanı sunuyor. Zeytin çeşitlerinde de avantajlı indirimler bulunuyor. Aytaç Zeytin çeşitlerinde 950 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

markett.jpg

Sağlıklı Süt ve Peynir Seçenekleri!

Süt ve peynir ürünlerinde ekonomik alternatifler sizi bekliyor. Az yağlı mis beyaz peynir, sadece 1.299 TL fiyatıyla sizleri bekliyor. Ömür Yarım Yağlı Tost Peyniri 2 kg ise sadece 269,90 TL'ye Bizim Market raflarında yerini alıyor.

Lezzetli Sebzeler Daha Uygun Fiyatlarla!

Sağlıklı sebze seçenekleri de bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla sunuluyor. All Natura Patatesli Garnitür 2.5 kg sadece 89,90 TL, Muti Taze Fasulye 2.5 kg ise 119,90 TL fiyatıyla sizleri bekliyor.

Ev Temizliği Hiç Bu Kadar Ekonomik Olmamıştı!

Ev temizliği ürünlerinde de avantajlı fiyatlarla karşılaşacaksınız. Vanesa Kağıt Havlu sadece 98,80 TL'ye sahip olabilirsiniz. Komili Limon Kolonyası 5L ise sadece 199 TL fiyatıyla sizleri bekliyor. Peros Jel Bulaşık Deterjanı 9 kg sadece 274,95 TL ve Oxy Bulaşık Deterjanı 20 kg ise 279,95 TL fiyatıyla müşterilerimize sunuluyor.

para9-014.jpg

Bizim Market İle Alışverişler Daha Ekonomik!

1-15 Ağustos tarihleri arasında süregelen bu fırsatlarla dolu dönemde, Bizim Market müşterilerine ekonomik alışveriş imkanı sunuyor. İhtiyacınız olan ürünleri avantajlı fiyatlarla temin etmek için bu fırsatları değerlendirmenizi öneriyoruz. Ayrıca, son günlerde gündemi meşgul eden bir haber ise, Bizim Market'in 1-15 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerli olan cazip fırsatlarına dikkat çekiyor.

Bizim Market İle Cebiniz Rahatlayacak!

Bizim Market, müşterilere ceplerini rahatlatacak çeşitli cazip indirimler sunmaya devam ediyor. Fenomen dizilerin favori çiftlerinin yer aldığı dizi setlerinden alışveriş yaparak cebinizi rahatlatabilirsiniz. Dizi yıldızlarının da gözde tercihi olan Bizim Market, yiyecek ve içecek kategorilerinde birçok üründe büyük indirimler sağlıyor.

para4-011.jpg

Lezzetli Ürünler Uygun Fiyatlarla Sizleri Bekliyor!

Bu özel kampanya döneminde, Bizim Market sizlere lezzetli ürünleri ekonomik fiyatlarla sunuyor. Yemeklerin vazgeçilmez lezzeti ketçap, Tamek Acı Tatlı Koca Ketçap'ı 9 kg'lık paketlerle sadece 179,90 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz. Besler Mutfak Ton Balık İri Parçalı ise 1705 gram ağırlığı ve 239,90 TL fiyatıyla sizleri bekliyor.

Seçkin Çorba Çeşitleri Uygun Fiyatlarla!

Evde lezzetli çorba alternatifleri arıyorsanız, bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bizim Mutfak markasının 3 kg çorba ürünlerinde %20 indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca, Kent Boringeç Çorba 3 kg çeşitlerinde %30 indirimden yararlanabilirsiniz.