O Bankadan Fatura Ödeme Kampanyası: 300 TL'ye Varan İade Fırsatı!

O Bankadan Fatura Ödeme Kampanyası: 300 TL'ye Varan İade Fırsatı!

CardFinans ve QNB First logolu kartlarınızla verdiğiniz otomatik fatura talimatlarıyla kazanın! Faturalarınızı düzenli ödeyin, 300 TL'ye varan ParaPuan avantajlarından yararlanın. Kampanya 31 Aralık'a kadar geçerli. Hemen katılın, ödemelerinizde kazanç elde edin!

A+A-

Faturasını düzenli ödeyenler için müjdeli bir kampanya başladı. Faturasını getirenlere 300 TL'ye kadar iade yapılacak olan kampanya, büyük ilgi görmekte. Vatandaşlar, bu avantajlı kampanyanın detaylarını öğrenmek için araştırmalara başladı. İşte, kampanya hakkındaki tüm bilgiler.

para-001.jpg

Kampanya Koşulları

Fatura öderken kazandıran bu kampanya, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız aracılığıyla verilen otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir. Kampanya süresi 1-31 Aralık tarihleri arasındadır. Ancak, kampanya kapsamında verilen talimatlar içinde iptal edilip yeniden verilenlerden ödül kazanılamaz.

Kazançlarınız

Her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL olmak üzere, toplamda en fazla 300 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz. Kredi kartından ödül kazanmak için verilen talimatın 31 Mayıs 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca, talimatların 28 Haziran 2024 tarihine kadar açık olması şarttır.

ParaPuan Kullanımı ve Süresi

Kazanılan ParaPuan'lar, QNB Finansbank üye iş yerlerinde ve QNB Finansbank poslarında kullanılabilecektir. ParaPuan'ları kullanma süresi 25 gündür. Bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.

para-25-001.jpg

Ödeme ve İşlem Detayları

Hesaptan verilen talimatlar için ilgili faturanın 31 Ocak 2024 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir. Kazanılan ParaPuan'lar ise 1-10 Şubat 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına veya kredi kartından verilen talimatlar için, faturanın ödendiği ayın son iş günü CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin veya kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya Katılım Şartları

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ile QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir. Ancak, Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix, Sanal Kartlar ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları bu kampanyaya dahil değildir.

para-30-004.png

Her müşteri, kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir ve toplamda en fazla 300 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Son Tarih Hatırlatması

Kampanya süresi 31 Aralık'ta sona erecektir. Bu tarihe kadar verilen talimatlar ve ödemeler bu avantajlı kampanyadan faydalanmak için önemlidir. Unutmayın, düzenli fatura ödemeleriniz size 300 TL'ye kadar ParaPuan kazandırabilir!