Müge Anlı'dan Gelen Acı Haber Herkesi Yasa Boğdu! Müge Anlı Sevenleri Gözyaşlarını Tutamadı!

Müge Anlı'dan Gelen Acı Haber Herkesi Yasa Boğdu! Müge Anlı Sevenleri Gözyaşlarını Tutamadı!

Müge Anlı, son canlı yayında boşanma iddialarına sert yanıt verdi. Anlı, asılsız haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirtirken, iddiaları yayanlara da sert sözlerle cevap verdi.

A+A-

Müge Anlı, ATV'de sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finali yayınında bomba bir açıklamaya imza attı. Ünlü televizyon sunucusu, uzun süredir medyada dolaşan boşanma dedikodularına son noktayı koydu. İşte detaylar:

MÜGE ANLI: "YANLIŞ HABERLERE İTİBAR ETMEYİN"

Müge Anlı, canlı yayında kendisini hedef alan 'asılsız' haberlere tepki gösterdi. Özellikle Şinasi Yüzbaşıoğlu ile olan ilişkisine dair çıkan boşanma iddialarına sert bir şekilde yanıt veren Anlı, izleyicilerden bu tür haberlere itibar etmemelerini istedi. Anlı, "Şimdi tatile giriyoruz diye Rahmi Bey'e boyuna 'öldü' diye haber yapmayın. Benim için de 'boşandı' diye yazmayın. Bunları yazanlar olursa benim sosyal medyayı çok iyi kullanan seyircilerim var. Bunları spam'leyecekmişsiniz. Ben ne olduğunu bilmiyorum ama böyle şikayet edecekmişsiniz" dedi.

"KİM BÖYLE YAZIYORSA ALLAH ONUN BAŞINA VERSİN"

Anlı, iddiaları ortaya atanlara yönelik de sert ifadeler kullandı. "Adam aslan gibi maşallah. Ben de çok mutluyum maşallah. Gözü olanın gözü çıksın. Kim böyle yazıyorsa Allah onun başına versin. Gerçi Rahmi Bey 'Benim ömrüme ömür katılıyor' diyor. Doğru söylüyor" diyen Anlı, izleyicilerine de seslendi. "Baştan söyleyeyim kardeşim. Bunları spam'leyeceğiz. Bir şey olsa herhalde bir gazetede falan 'öldüler' diye haberimiz çıkar. İnsanların yaşamları ile mutluluklarına dair böyle haberler yapmak çok çirkin. Zaten Instagram hesabımdan gerekli olan şeyleri yayımlıyorum. Allah Rahmi Bey'e de Şevki Hoca'ma da uzun ömürler versin" şeklinde konuştu.

Müge Anlı'nın bu net ve sert açıklamaları, boşanma iddialarının asılsız olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Artık izleyiciler, Anlı'nın kendi ağzından gelen açıklamalara daha fazla güvenebilecekler.