Müge Anlı Hıçkıra Hıçkıra Ağlayarak Duyurdu! Müge Anlı Devri Sona mı Erdi?

Müge Anlı Hıçkıra Hıçkıra Ağlayarak Duyurdu! Müge Anlı Devri Sona mı Erdi?

Sevilen program Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezonda ekranda olacak mı? Son açıklama hayranları şaşırttı! Eylül'de tekrar izleyicileriyle buluşacak mı?

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert, uzun yıllardır ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşan sevilen bir programdır. Ancak, son açıklama tüm hayranlarını üzmüş ve yeni sezonda programın ekranda olup olmayacağı merak konusu olmuştur. İşte detaylar...

Yeni Sezonda Müge Anlı ile Tatlı Sert Ekranlarda Olacak mı?

23 Haziran'da son bölümüyle ekrana gelen program, bir aydır ekranlardan uzak kalmıştır ve yeni sezonda geri dönüp dönmeyeceği en çok araştırılan konular arasındadır. Bu durum, programın hayranları tarafından yakından takip edilmektedir ve ünlü sunucunun son açıklaması kafaları karıştırmıştır. Ancak, Eylül ayı içerisinde programın yeniden ekranlarda olması beklenmektedir.

Müge Anlı'nın Sezon Finalindeki Açıklaması

Müge Anlı'nın sezon finalinde yaptığı açıklama akılları karıştırmıştır. Sunucu, "Her zaman söylüyorum, ne yaptıysak beraber yaptık. İyi ki varsınız. Biz kocaman bir aileyiz. Tanıdığım tanımadığım birçok insan, bir karşılık beklemeden sadece iyilik yapmak için bu sezonda da birbirine sarıldı. Nelerin üstesinden gelmedik ki hep beraber. Olayların çözülmesinde ufak ya da büyük katkısı olan herkese minnettarım. Her birinize teşekkür ediyorum. İki ay sonra azalmadan çoğalarak yine ekran başında hep beraber olalım." şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeniden İzleyicileriyle Buluşacak!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezonunda ekranda olması beklenmektedir. Hayranlar, sevilen programın gizemini ve heyecanını tekrar yaşamak için sabırsızlanıyor. Eylül ayında tekrar izleyicileriyle buluşacak olan bu program, izleyicilere yine unutulmaz anlar yaşatacak.