Motorin, Benzin ve LPG'de Dev İndirim! Zamların Üstünden Sonra Bu İndirim İlaç Gibi Geldi!

Motorin, Benzin ve LPG'de Dev İndirim! Zamların Üstünden Sonra Bu İndirim İlaç Gibi Geldi!

Bankkart kullanıcılarına özel TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde büyük fırsat! 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 arasında yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalara 75 TL Bankkart Lira hediye. Kaçırmayın!

A+A-

Bankkart kullanıcılarına müjde! 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde büyük avantajlar sizi bekliyor. Detayları hemen öğrenin!

benzinn-001.jpg

Bankkart Kullanıcılarına Özel İndirim Fırsatı!

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre, Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS'undan yapacağınız 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinizde tam 75 TL Bankkart Lira hediye edilecek! Bu harika fırsatla akaryakıt masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak oldukça basit! Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla başvuru yapabilirsiniz. SMS ile katılım için TE2023 yazıp 4757'ye Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonu numaralarınızdan SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Unutmayın, kampanya müşteri bazlıdır ve her müşteri sadece bir kez katılabilir. Ayrıca, maksimum 75 TL Bankkart Lira kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler

  • İşlemlerinizin Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında ve Bankkart POS'undan gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Aynı gün içinde yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
  • Ödül kazanımı, bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil'de bildirilecektir.
  • Kazanılan Bankkart Liralar 21 Ağustos 2023 tarihinde yüklenecek ve 23 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Kampanya sadece anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında geçerlidir.

benzinnn-003.jpg

Bankkart Sahipleri Avantajlı!

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi müşteriler, hem kredi kartı hem de banka kartı özellikleriyle bu kampanyadan yararlanabilir. Ancak ücretsiz kartlar kampanyaya dahil edilmemektedir. Ek kartlar ve sanal kartlarla yapılan harcamalar, asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kampanya dönemi içinde yapılan işlemlerin iptal ve iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Bankkart Kumbarada yeterli bakiye bulunmaması halinde, kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Fırsatları Kaçırmayın!

Bankkart kullanıcılarına özel bu muhteşem indirim fırsatını kaçırmayın! 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında TotalEnergies istasyonlarına uğrayarak yapacağınız akaryakıt veya otogaz alışverişlerinizde 75 TL'ye varan Bankkart Lira kazanma şansı sizi bekliyor. Yakıt masraflarınızı hafifletmek ve avantajlardan yararlanmak için hemen kampanyaya katılın!