Medya

Trabzonspor’da Lahtimi Kampa Katıldı

Trabzonspor’un Dünya Kupası arasında önce Trabzon sonrasında ise Antalya etap kamp çalışmalarında yer almayan Lahtimi gecikmeli olarak kampa nihayet katıldı. Özellikle taraftarların büyük çoğunluğunun teknik özelliklerinden dolayı merakla süre almasını beklediği isimlerin başında gelen genç oyuncunun pasaport problemleri nedeniyle kamp çalışmalarına bugüne kadar katılamadığı biliniyordu.

Bordo mavili takımın ikinci etap çalışmaları devam ediyor. Kamp boyunca iki hazırlık maçı da oynayan Trabzonspor, söz konusu bu karşılaşmalardan beraberlikle sahadan ayrılmıştı. Bu iki karşılaşmada da Lahtimi’nin yer almaması, kampı takip etmeyen taraftarlar açısından soru işaretleri oluşturmuştu.

lahtimi kampa katıldı

Lahtimi Sonunda Kampa Katıldı

Spor muhabiri ve yorumcusu Yunus Emre Sel’in aktardığı bilgiye göre genç oyuncunun bugüne kadar kampa katılmamış olması tamamen oyuncunun kendisinden kaynaklı bir sorun olarak görülüyor. Oyuncunun pasaportunun bittiği ve bu nedenle Türkiye’ye dönemediği, süreci oyuncunun takip etmemesinden dolayı bu gecikmenin yaşandığına yer veren Yunus Emre Sel, kampa yeni katılan oyuncunun takımdan ayrı koşu gerçekleştirdiğini bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat