Dizi

Yalı Çapkını: Olaylar Dizisi! Romantizm ve Dramın Buluştuğu Unutulmaz Anlar!

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Yalı Çapkını Dizisi Sizi Büyülemeye Devam Ediyor! Romantizm ve Dramın Buluştuğu Bu Olaylarla Dolu Hikayeyi Kaçırmayın! Takipte Kalın!

Yalı Çapkını dizisi, Türk televizyonlarında büyük bir etki yaratmaya devam ediyor. Star TV’de cuma akşamları yayınlanan dizi, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Geçtiğimiz hafta, Ferit Korhan’ın abisi Fuat Korhan’ın diziden ayrılmasıyla duygusal bir vedaya şahit olduk. Ancak, Fuat Korhan’ın ardından diziye yeni bir karakterin katılacağı müjdesi verildi.

Sular durulmuyor!

Yalı Çapkını’nın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde, Suna ve Abidin’in evlilikleri gerçekleşti ve Ferit ile Seyran arasındaki anlaşmazlıklar sona erdi. Ancak Fuat Korhan’ın ölümü, dizinin seyrini derinden etkiledi. Bu büyük kaybın ardından, sevilen diziye Menderes Samancılar’ın geri döneceği duyuruldu.

Yalı Çapkını’nın ilk bölümlerinde “Kolsuz Necip Usta” karakteriyle izleyiciyle buluşan Menderes Samancılar, yeniden kadroya katılıyor. Torunu Fuat’ı kaybeden Halis Ağa’ya başsağlığı dilemek için diziye dönen Samancılar, bir bölümde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Sevilen dizi, geçtiğimiz hafta salı ve cuma günleri olmak üzere iki yeni bölümle ekranlara geldi. Salı akşamı yayınlanan bölümde Ferit’in dedesi Halis Ağa ile yaptığı konuşma büyük ilgi gördü ve geceye damgasını vurdu. Ardından, Ferit Kazım Ağa’nın evine giderek Seyran’ı görmek için adeta yalvardı. Ancak, Kazım Ağa bu görüşmeye izin vermedi.

Seyran’ın Ferit’i arkasından izlemesi ve ardından aralarında yaşanan duygusal sarılma sahnesi, izleyicileri derinden etkiledi. Yalı Çapkını dizisi, romantizm ve dram dolu hikayesiyle izleyicileri her hafta büyülemeye devam ediyor. Fuat Korhan’ın veda etmesiyle birlikte Menderes Samancılar’ın diziye geri dönüşü ise yeni heyecanlarla dolu anları bizlere sunacak gibi görünüyor. Takipte kalın, diziye dair sürpriz gelişmeler kaçırılmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat