Dizi

Ben Bu Cihana Sığmazam Kayıkçı kim? BBCS’ım Kayıkçı’sı tanıdık çıktı Meğer…

Ben Bu Cihana Sığmazam salı akşamlarına aksiyon dolu sahnesiyle atv ekranlarında izleyecileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Oktay Kaynarca’nın hem başrolünü oynadığı, hem de yapımcılığını üstlendiği geçtiğimiz haftalarda diziye katılan Doktor Azra karakterinin babası, kardeşleri ve ağı araştırılıyor.  Peki Ben Bu Cihana Sığmazam Kayıkçı kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Kayıkçı kaç yaşında, BBCS Kayıkçı nereli? sorularının cevabı haberimizde.

Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil gibi ünlü isimlerin yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam’da Kayıkçı merak konusu. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni karakteri Kayıkçı kim? BBCS Kayıkçı’nın gerçek ismi ne? Kayıkçının çocukları kim? BBCS Nevin kim? Ben Bu Cihana Sığmazam Azra ve Nevin’in en büyük ablası Cezayir’e aşık olan Abla kim?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KAYIKÇI KİMDİR?

atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da Kayıkçı karakteri henüz belli değil ancak en güçlü ve konuşulan isim Kurtlar Vadisi’nde Davut Tataroğlu karakterini canlandıran Can Gürzap olduğu konuşuluyor. Bir diğer iddia ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 5.sezonu ile anlaşan fakat yayınlanmadığı için anlaşması yanan Uğur Yücel olduğu iddia ediliyor. Bir diğer iddia ise Teşkilat önümüzdeki bölümde veda edecek olan Kurtlar Vadisi’nde Memati karakteri ile milyonların kalbinde taht kuran Gürkan Uygun olduğu iddiası çok daha ağır basıyor. Kayıkçı’nın 7. çocuğu bulunmaktadır. En küçüğü Doktor Azra karakteri. Peki Can Gürzap kimdir? İşte; Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Davut Tataroğlu rolünde büyük ün kazanan Can Gürzap ile ilgili detaylar…

KAYIKÇI NE ZAMAN EKRANA GELECEK?

Kayıkcı’nın Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 16 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat