Medya

Ben Bu Cihana Sığmazam Behram kim gerçek ismi ne? BBCS’daki Behram, Kayıkçı mı?

ATV’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’a geçtiğimiz bölümlerde dahil olan EDHO’da Çakırbeyliler’in en dişli düşmanı olan ve Zeki Zivri karakterine hayat veren Koray Şahinbaş Ben Bu Cihana Sığmazam’da Behram karakteri diziye dahil oldu. Behram karakterine hayay veren isim Koray Şahinbaş’dir. BBCS izleyicileri Behram’ın son bölümlerindeki şüpheli hareketleri sonrası Behram, Kayıkçı mı? Behram kim, BBCS Behram nereli? Ben Bu Cihana Sığmazam Behram hain mi sorularını merak ediyor. Ben Bu Cihana Sığmaz’ım Behram’ı Koray Şahinbaş hakkında merak edilen soruların yanıtı haberimizde.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM BEHRAM KAYIKÇI MI? BEHRAM HAİN Mİ?

Ben Bu Cihana Sığmazam’da Behram Karakterine hayat veren Behram Kayıkçı değil. Behram istihbarat için çalışan bir istihbaratçı ve Behram hain değil.  BBCS Kayıkçı kim buradan öğrenbilirsiniz.

BBCS BEHRAM KİM? KORAY ŞAHİNBAŞ KİMDİR?

Koray Şahinbaş, 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Yonca Cevher ile 2015 yılında evlenmiştir. 47 yaşındaki oyuncu Dila Hanım dizisinde hayat verdiği Raşit karakteri ile dikkat çekti. Oyuncunun diğer projelerinden birisi de Savaşçı dizisi olmuştu. Koray Şahinbaş bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinde Tara karakterini de canlandırmış, Son olarak ise ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Zeki Sivri karakterini oynamıştır. Şimdilerde ise ATV ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Behram karakteriyle dahil oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat