Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

61GÜNDEM MEDYA İNTERNET HABER PLATFORMU Adına;

  • Mustafa TÜRKOĞLU
  • Mail: iletisim@61gundem.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

  • Hakan ŞAHİN
  • Mail: hakan@61gundem.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

  • Ahmet KARAMAN – ahmet@61gundem.com
  • Gökhan YALÇIN – gokhan.y@61gundem.com
  • Ceyda FARFARACI – ceyda@61gundem.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

  • Ahmet DEMİRCİ – ahmet@61gundem.com

BASIN BÜLTENLERİ İÇİN

Web sitemiz üzerinde yayınlanmasını istediğiniz haber içerikleri için aşağıdaki e-posta adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

  • bulten@61gundem.com

KURUMSAL İLETİŞİM İÇİN MAİL ADRESLERİMİZ

  • Editör Grubu: editor@61gundem.com
  • Kurumsal İletişim: info@61gundem.com
  • Teknik Destek: destek@61gundem.com
  • Reklam Rezervasyon: reklam@61gundem.com
  • Sosyal Medya İşlemleri: sosyal@61gundem.com

ADRES BİLGİLERİ

  • Üniversite Mah. Cengaver Sok. No: 23/6A – Trabzon

SERVİS SAĞLAYICISI – DOMAİN ve HOSTİNG

  • Domain Firması: İsimtescil.Net
  • Hosting Sağlayıcısı: GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.

YAZILIM FİRMASI / System Management

61gundem.com, yazılım alt yapısı için WordPress sistemini kullanmaktadır.

YASAL UYARI

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • 61gundem.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
  • Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmaktadır.
  • Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist