İş Bankasından 1 Yıl Boyunca Ücretsiz! EFT ve Havale Fırsatları

İş Bankasından 1 Yıl Boyunca Ücretsiz! EFT ve Havale Fırsatları

İş Bankası'nın eşsiz kampanyası ile avantajları keşfedin! İşCep kullanıcılarına özel 1 yıl boyunca ücretsiz EFT/Havale fırsatı ve birçok avantaj sizi bekliyor. Hemen müşteri olun, finansal özgürlüğün tadını çıkarın!

A+A-

İş Bankası, müşterilerine özel fırsatlar sunuyor! Banka, İşCep üzerinden müşteri olanlara özel bir kampanya başlattı. İşte detaylar:

İş Bankası Kampanya Detayları

İş Bankası, müşteri olmak isteyenlere muazzam avantajlar sunan bir kampanya düzenliyor. İşCep'in "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullananlar, 1 yıl boyunca ücretsiz EFT/Havale işlemleri yapmanın yanı sıra bir dizi avantajdan da faydalanacaklar.

para-001.jpg

Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan, İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler yararlanabilir. Bu istisnadan faydalanabilmek için, İşCep üzerinden müşteri olmanız yeterlidir. İstisna, müşteri olunan tarihten itibaren 1 yıl süreyle geçerli olacaktır.

İstisna Kapsamı

  • İstisna, tek seferde en fazla 50.000 TL işlemleri için geçerlidir.
  • Mesai dışı FAST işlemleri bu istisna kapsamında değildir.
  • Tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri de istisna kapsamı dışındadır.
  • Mesai dışı ve geç saatlerde (İş günlerinde saat 16:00 sonrası) gerçekleştirilen EFT/FAST işlemleri, EFT saatleri dışında yapılan EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile K.K.T.C Şubelerinin dahil olduğu para transferi işlemleri de istisna kapsamı dışındadır.

para-25-002.jpg

İstisna Tanımlamaları

İstisna tanımlamaları, İşCep'in "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğiyle İş Bankası müşterisi olunduktan sonraki 7 iş günü içinde yapılacaktır.

İşte İş Bankası'nın sunduğu bu özel kampanya ile ilgili detaylar. Siz de avantajlı bir müşteri olmak için hemen adım atın!