İş Bankası Kartı Olanlar Yaşadı! Artık Tamamen Ücretsiz Oldu!

İş Bankası Kartı Olanlar Yaşadı! Artık Tamamen Ücretsiz Oldu!

İş Bankası'ndan Müthiş Kampanya: Kart İşlemleri Ücretsiz! İnternet bankacılığında 1 yıl boyunca EFT, HAVALE ve FAST ücreti yok. Tasarruf fırsatını kaçırmayın, hemen başvurun! 31 Aralık'a kadar geçerli.

A+A-

İş Bankası, milyonlarca banka kartı sahibi olan kişiler için yeni bir uygulamayı paylaşarak müjdeyi duyurdu. Tamamen ücretsiz olduğu belirtilen bu açıklama, kart sahiplerini sevindiriyor.

isbankasi-001.jpg

İş Bankası Kartları Artık Ücretsiz!

İş Bankası kartı olanlara müjde! Bugünden itibaren tamamen ücretsiz oldu - İş Bankası, kart sahiplerine sağladığı avantajlı fırsatlarla biliniyor ve şimdi 1 yıl boyunca işlem ücreti alınmayacağını duyurdu. 1 yıl sürecek olan ücretsiz hizmetin detayları ise şu şekilde:

İşlem Ücretlerinden Kurtulun!

İş Bankası, yapmış olduğu açıklamada bankada hesabı olan ya da yeni hesap açan kişilerin 1 yıl boyunca EFT, HAVALE ve FAST işlemlerinin ücretsiz olduğunu açıkladı. Özellikle internet üzerinden sürekli para gönderme işlemleri yapan kişiler için tasarruf imkanı yaratıldı. Ortalama 100 TL'lik gönderimde dahi 4-8 TL FAST ücreti kesiliyor. Bu yüzden İş Bankası'nın kampanyası büyük ilgi topladı.

para-40-001.jpg

Kampanya Süresi Uzatıldı!

Kampanya geçerlilik süresi ise 31 Aralık 2023 tarihine kadar uzatıldı. Hızlı ve güvenilir bankacılık hizmetiyle tanınan İş Bankası, müşterilerine sağladığı bu avantajlı fırsatla daha da ön plana çıkıyor. Kart sahipleri artık işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirecekleri için sevinçli.

İş Bankası'nın bu yeni uygulamasıyla birlikte müşteri memnuniyeti artacak ve kullanıcılar banka kartlarını daha sık tercih edecektir. Bu uygulama, banka kartı kullanıcıları arasında olumlu bir yankı uyandıracak ve İş Bankası'nın diğer bankalara göre daha çok tercih edilmesini sağlayacaktır. Hem mevcut müşteriler hem de yeni müşteriler bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için İş Bankası'na başvuracaklardır.