İş Bankası Az Önce Duyurdu: Bugün Saat 17:00'a Kadar Faizsiz Kredi Fırsatı!

İş Bankası Az Önce Duyurdu: Bugün Saat 17:00'a Kadar Faizsiz Kredi Fırsatı!

İş Bankası'nın 2023 faizsiz kredi kampanyasıyla ihtiyaçlarınıza özel çözüm bulun. 100.000 TL'ye kadar faizsiz kredi imkanıyla nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın. Başvurular İş Bankası'nın resmi sitesinde. Son başvuru: 30 Ağustos 2023.

A+A-

Türkiye İş Bankası, müşterilerine her zaman olduğu gibi avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. 2023 yılında yürürlüğe giren düzenlemelerle birlikte kredi kullanımı zorlaşırken, İş Bankası özel çözümler sunarak destek oluyor. Büyük haber geldi: İş Bankası, faizsiz kredi kampanyasıyla artık 100.000 TL'ye kadar kredi alma fırsatını sizlere sunuyor.

İş Bankası'ndan Faizsiz Kredi Kampanyası Detayları Türkiye İş Bankası, nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak amacıyla faizsiz kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya sayesinde 100.000 TL'ye kadar olan kredi talepleriniz için faizsiz ve masrafsız çözümler sunuluyor. Başvurularınızı hızlıca İş Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sadece başvuru yapmanız yeterli; herhangi bir faiz veya masraf ödemeniz gerekmiyor.

parax-014.jpg

İş Bankası Faizsiz Kredi Şartları İş Bankası'nın faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için birtakım şartlar bulunmaktadır. İşte başvurunuzu yapabilmeniz için gereken koşullar:

  • Ticari hesap kullanıyor olmak
  • Esnaf ya da KOBİ statüsüne sahip olmak
  • Ticari kredi kartı sahibi olmak
  • Çek ya da senet paketi kullanımı
  • Dijital hizmetlerden en az birinden faydalanmak (DijiKolay, e-dönüşüm, e-ticaret, yönetim çözümleri)
  • Hayat sigortası yaptırmış olmak
  • Diğer banka hesaplarını İş Bankası'na taşıma
  • Findeks paketlerinden birini kullanmak

isbankasi-002.jpg

Başvurularınızı Hızlıca Gerçekleştirin! Türkiye İş Bankası'nın faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Ağustos 2023 olarak belirlendi. Eğer yukarıda belirtilen koşulları sağlıyorsanız, bu tarihe kadar İş Bankası şubeleri, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.