Hemen Harekete Geçin, PTT'den T.C. Kimlik Kartınızla 15 Dakikada 15.000 TL Nakit İmkanı!

Hemen Harekete Geçin, PTT'den T.C. Kimlik Kartınızla 15 Dakikada 15.000 TL Nakit İmkanı!

T.C. kimlik kartınızla hemen PTT şubesinden 15 dakikada 15 bin TL'ye kadar nakit alın! Aktif Bank işbirliğiyle kolay başvuru yapın, ihtiyacınızı hızlıca karşılayın. Güvenli ve hızlı nakit para imkanı sizi bekliyor. Başvurun, avantajlardan yararlanın!

A+A-

Sıra beklemeye gerek kalmadan ve uzun zaman geçirmeden T.C. kimlik kartınızla PTT şubesinden 15 dakikada 15 bin TL'ye kadar nakit para alabilirsiniz. İhtiyacınız olan paraya ulaşmak için hemen harekete geçin.

parapara-003.jpg

PTT ve Aktif Bank İşbirliğiyle Özel Kampanyalar

PTT ve Aktif Bank el ele verdi ve özel kampanyalar hazırladı. Vatandaşın nakit ihtiyacını karşılamayı hedefleyen banka, kredi notu düşük olanlardan emeklilere kadar çok geniş yelpazede kişiye hizmet veriyor. Cep telefonlarınız üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz başvurularla zamandan tasarruf sağlayarak 15.000 TL nakit ödemeyi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Başvuru İşlemi Nasıl Yapılacak?

PTT Bank'tan başvuru yapmak oldukça kolay. SMS yöntemiyle PTT ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 30 50'ye mesaj göndermeniz halinde kredi onay durumunuzu görebilirsiniz. Başvurusu onaylananlar PTT Genel Müdürlüğü ile iletişim kurabilirler. Kredi süreci için gerekli bilgileri bu şekilde sağlayabilirler. Bugün itibarıyla sağlanacak olan özel kampanyadan yararlanmak adına hemen hareket edin. Nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılamak için Aktif Bank ve PTT'den yoğunluk yaşamadan kolay ve güvenli bir şekilde karşılayın.

ptt1.jpg

Nakit Para Alma Avantajları

1. Anında ve Hızlı İşlem:

T.C. kimlik kartınızı kullanarak PTT şubesinden anında nakit para alma fırsatıyla uzun süreler beklemek zorunda kalmazsınız. 15 dakika içinde ihtiyacınız olan nakit parayı alabilirsiniz.

2. Geniş Kapsamda Hizmet:

Aktif Bank ve PTT'nin işbirliğiyle sunulan bu hizmet, kredi notu düşük olanlardan emeklilere kadar geniş bir kesime hitap ediyor. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

para-35-002.jpg

3. Güvenli ve Kolay Başvuru:

Cep telefonu üzerinden yapacağınız başvurularla zamandan tasarruf edebilirsiniz. PTT ve T.C. kimlik numaranızı SMS yoluyla göndererek kredi onay durumunuzu öğrenebilirsiniz. Başvurusu onaylananlar için iletişim bilgileri de bu şekilde sağlanmaktadır.