Hasan Can Kaya 15 Milyon TL Değerindeki Arabasıyla Görüntülendi! Özel Plakası Gözlerden Kaçmadı!

Hasan Can Kaya 15 Milyon TL Değerindeki Arabasıyla Görüntülendi! Özel Plakası Gözlerden Kaçmadı!

Komedyen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programıyla şöhret basamaklarını hızla tırmandı. Lüks aracıyla Etiler'de dikkat çeken Kaya, deprem bölgesine büyük yardımlar yaptı. Ahbap Derneği aracılığıyla 250 bin TL bağışlayan ünlü isim, toplamda 1 milyon TL'yi aşkın maddi destek sağladı. Hasan Can Kaya, hem komedi dünyasında hem de yardımseverlik hareketiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

A+A-

YouTube'da yayınlanan 'Konuşanlar' programıyla büyük bir çıkış yakaladıktan sonra dijital platforma transfer olan komedyen Hasan Can Kaya, önceki gün Etiler'de yeni aldığı aracının içinde objektiflere yansıdı.

Şöhretiyle Adından Söz Ettiren Hasan Can Kaya, Lüks Arabasıyla Etiler'de Göz Kamaştırdı

Ünlüler dünyasında son dönemin adından en çok söz ettiren isimlerinden olan Hasan Can Kaya, önceki gün değeri yaklaşık 10 milyon TL olan lüks aracıyla adeta tozu dumana kattı.

hasan.jpg

Özel Plakalı Lüks Arabasıyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Konuşanlar programı ile şöhreti yakalayan 33 yaşındaki komedyenin, yeni aldığı lüks araca özel bir plaka takması dikkatlerden kaçmadı. Hasan Kaya, bir arkadaşını yol üzerinden aldıktan sonra basın mensuplarına "Kolay gelsin" dedi ve trafikte yoluna devam etti.

Yardımseverlik Hareketiyle Gönüllerde Taht Kuran Hasan Can Kaya

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, deprem felaketinin ardından 11 ilimizde büyük yıkıma yol açmasının ardından afet bölgesindeki ihtiyaçları karşılamak üzere Hasan Can Kaya tarafından yapılan 250 bin TL'lik bağışı açıkladı. Kendisi de Malatyalı olan ünlü isim, afet bölgesinde bulunanlar arasında yer aldı ve kişisel olarak yardımlarını sürdürdü. Hasan Can, sezon boyunca şov programıyla birlikte 1 milyon TL'yi aşkın maddi destekte bulundu.

hasann.jpg

Hasan Can Kaya'nın Yardımlarıyla Deprem Bölgesine 1 Milyon TL Destek

Hasan Can Kaya, deprem felaketinden sonra başlattığı yardım hareketiyle büyük takdir topladı. Ahbap Derneği aracılığıyla deprem bölgesindeki ihtiyaçlara destek olan ünlü komedyen, kişisel olarak da Malatya'da bulunan afet bölgelerine yardımlarını sürdürdü. Sezon boyunca gerçekleştirdiği şov programlarıyla birlikte 1 milyon TL'yi aşkın maddi yardım sağladı.