Halkbank Paraf Kart Kampanyasıyla Yurt İçinde Harcamalarınıza Özel Avantajlar!

Halkbank Paraf Kart Kampanyasıyla Yurt İçinde Harcamalarınıza Özel Avantajlar!

Halkbank'ın Paraf Kart Kampanyası ile yurt içindeki harcamalarda özel fırsatlar sizleri bekliyor! 1 Ocak - 15 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli kampanya, 750 TL ve üzeri dördüncü harcamada 150 TL ParafPara kazandırıyor. Katılım ücretsiz! Detaylar için hemen başvurun, avantajlı alışverişin tadını çıkarın.

A+A-

Halkbank, müşterilerine özel bir kampanya sunuyor! Paraf kart sahipleri, yurt içindeki tüm banka POS'larından yapacakları 750 TL ve üzeri dördüncü harcamada tam 150 TL ParafPara kazanma fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Zamanı ve Katılım Koşulları

Kampanya 1 Ocak - 15 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım için Paraf Mobil uygulamasını kullanabilir veya başvurunuzu SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

para-40-002.jpg

Bireysel Katılım ve Tek Seferlik Avantaj

Kampanya bireysel katılıma açıktır ve her müşteri yalnızca bir kez katılabilir, böylece en fazla 150 TL ParafPara kazanabilir. Katılım için belirtilen kısa mesajı, bankada kayıtlı cep telefonu numaranızdan göndermeyi unutmayın.

Önemli Detaylar ve Kurallar

Kampanyaya katılım ücretsizdir ve Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilen SMS'lerle gerçekleştirilir.

para-45-001.webp

Paraf Kartlar ve İşlem Bilgileri

Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılan harcamalardan ilki kampanyaya dahil edilir. Bir kartla kampanyaya katılmanız durumunda, tüm kartlarınız otomatik olarak kampanyaya dahil olur ve kazandığınız ParafPara, yapılan harcamanın gerçekleştirildiği karta yüklenir.

Kampanya Dahilindeki Kartlar ve İşlemler

Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar ile Sanal POS üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ancak, Parafree, Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Halkcardlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

para-resmi-2.jpg

Kazanılan ParafPara ve Yüklenme Süreci

Kazanılan ParafPara'lar, işyeri tarafından yapılan günsonu işlemi sonrasında bir sonraki gün banka sistemine yüklenir.

ParafPara Transferi ve Özel Durumlar

ParafPara transfer işlemi kampanya kapsamında değildir ve transfer edilen ParafPara'lar geri alınır. Ayrıca, Paraf, Parafly ve Sanal kartlarla gerçekleştirilen işlemler dışındaki iptal ve iade işlemleri de kampanyaya dahil edilmez. Halkbank Paraf Kart Kampanyası ile harcamalarınızı yaparken kazançlı çıkın!