Yerel Haber

Trabzonlu eski vekil tekrar aday oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim yenilemesine ilişkin Cumhurbaşkanı Kararını imzalaması ile birlikte seçim yarışı resmen başladı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim takvimini de açıklaması sonrası milletvekili olmak isteyenler adaylık başvurulularını yapmaya başladı.

Ayşe Sula Köseoğlu yeniden aday

Daha öncede Trabzon milletvekilliği yapan ve şu anda AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ayşe Sula Köseoğlu 28. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili için adaylığını açıkladı.

Ayşe Sula Köseoğlu Ak Parti Trabzon Milletvekilliği için tekrar adaylığını koydu

Adaylık başvurusunu yapmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Köseoğlu, 6 şubatta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde ve daha sonra Şanlıurfa da yaşanan sel felaketinde hayatını kaybedenlerin acılarını yüreğinde hissettiğini belirterek, “Rabbim inşallah bu ülkeye, bu şehre katkı verecek insana bu yolu nasip eder diye dua ediyorum. Sen ben derdinde değiliz. Memleket derdindeyiz. Şehrimizin yapacak çok işi var, ilgilenecek çok meselesi var. Burada hep beraber bu şehrin tek vücut olması, takım oyunu oynayarak başarıya ulaşması için elimizden gelen gayreti ister milletvekili, ister başka görevlerde olsak da yapmakla yükümlüyüz. Ben elini taşına altına koyan insanlardan biri olarak adaylık başvurusu yaptım. Bize inanan güvenen destek veren samimiyetle arkamızda duran insanları İnşallah mahçup etmeyiz. Edindiğimiz tecrübe çok ciddi insan kaynağı oluşturdu” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat