Yerel Haber

Trabzonlu cani baba hakim karşısına çıktı: Ne karar verilecekse razıyım

Trabzon’da geçtiğimiz gün infial yaratan bir gelişme yaşandı. Of ilçesinde yaşayan bir babanın 3 kızını tabanca ile vurarak öldürdüğü haberi şehri ayağı kaldırdı. Olayın hemen ardından bölgeye gelen güvenlik güçleri babayı apar topar göz altına aldı. Cani baba ise bugün hakim karşısına çıktı.

Ne karar verilecekse razıyım

Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki gerçekleştirilen duruşmaya sanık baba Emre Göktaş, bulunduğu Iğdır S Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Yapılan yargılama Emre Göktaş ‘’ “Ne karar verilecekse razıyım. Saygı duyuyorum. Ekleyeceğim yoktur.” dedi.

Cumhuriyet savcısı sanığın “Üstsoy veya altsoydan birine ya da eş veya kardeşe karşı, çocuğa ya da beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme” suçundan 3 kez ağırlaştırılmış hapisle cezalandırılması istedi.

Savcının talebini değerlendiren Mahkeme heyeti ise sanığın tutukluluk halinin devamını karar verirken sanığın akıl sağlığının yerinde olup olmadığına dair İstanbul Adli Tıp Kurumundan istenen raporun beklenmesi amacıyla duruşmayı erteledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat