Yerel Haber

Şalpazarı Meslek Yüksek Okulunun müdürlüğüne Dönüş Gençer atandı

2018 yılında Yüksel Öğretim Kanununda yapılan değişiklikle Trabzon’un birçok ilçesinde Karadeniz Teknik Üniversitesine bağlı olarak yeni meslek yüksek okulları kurulması kararı alındı. Meslek yüksek okulu kurulan ilçelerden biriside Şalpazarı oldu. Kurulan Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu bölgede hem bölgede eğitim öğretime katkı yaparken hem de bölgenin ekonomisine katkı sağladı.

Bugün ise Şalpazarı Meslek Yüksek Okulunda bayrak değişimi yaşandı. 2018 yılında kurulan Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu müdürlüğünü görevini yürüten Harun Kahveci müdürlük görevini Dönüş Gençer’e devretti. Aynı zamanda 20 Kasım 2022 tarihinden itibaren Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Başkanlığı görevini de yürüten Dönüş Gençer, devir teslim töreninin ardından görevine başladı.

Devir teslim töreninde açıklamalarda bulunan Dönüş Gençer, Harun Kahveci’ye bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür ederek çiçek taktim etti. Harun Kahveci’de Dönüş Gençer’e bu nazik hareketi nedeni ile teşekkür etti. Devir teslim töreninin ardından mesai arkadaşları ile hatıra fotoğrafı çektiren Harun Kahveci ardından ilçeyi terk etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat