Gündem

Ünlülerin falcısı Kassandra 2. turda seçimi kazanacak ismi açıkladı!

ASTROLOG Kassandra, seçimden zaferle ayrılacak Cumhurbaşkanı adayının kim olacağını görmek için ikinci kez istihareye yattı.

Gece dualarını okuduktan sonrasında uykuya dalan Kassandra, rüyasını takipçileriyle paylaştı. Kassandra; “Kendimi yemyeşil bir arazinin içinde buldum. Yeşil tonunu anlatmak için kelimeler yetirsiz kalır. Yaşamım boyunca böyle güzel renk görmedim. Doğayı seyrederken bir grup insanoğlunun bana doğru geldiğini gördüm. Ellerinde Türk Bayrakları vardı. Verdikleri selamı aldıktan sonra nereden geldiklerini ve nereye gittiklerini sormuş oldum. İçlerinden yaşlı ve beyaz sakallı biri söze başlayarak ‘Köy meydanına okula gidiyoruz. Okumak için değil’ evladım diyerek espriyi patlatıp beraberindeki kişilerle gülmeye başladı. Yaşlı bir teyze “Kızım sen de kullansana oyunu” deyince “Ben burada oturmuyorum. Ben oyumu sınır kapısında kullandım” yanıtını verdim. Bir taksiye binerek cumhurbaşkanları adaylarının seçim merkezlerinin önünden geçtim.

CHP ve AK Parti’nin önü çok kalabalıktı fakat seçimi Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla kazanmasına rağmen CHP’li isimler itiraz edip halkı kışkırtacak açıklamalarda bulunuyorlardı. LÜTFEN SONUÇ NE OLURSA OLSUN KİMSENİN GAZINA GELMEYİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat