Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Devrim Niteliğindeki Kredi Kartı Borcu Çözümü Milyonları Heyecanlandırıyor!

Kemal Kılıçdaroğlu'nun devrim niteliğindeki kredi kartı borcu çözümü, vatandaşlar arasında büyük yankı uyandırıyor. Borç batağına saplanan milyonlarca kişi, Kılıçdaroğlu'nun vaadiyle umutlanıyor. Faizlerin silinmesi ve taksitlendirme imkanı, finansal rahatlama sağlayacak. Kılıçdaroğlu'nun atılımı, Türkiye'nin ekonomik geleceğine dair umutları yeşertiyor.

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İkinci Tur Oylaması’na 2 gün kala hukuksuz bir eyleme imza attı. Kılıçdaroğlu, vatandaşların cep telefonlarına kısa bir mesaj göndererek kredi kartı borçlarını çözeceğini belirtti.

VATANDAŞLARIN KİŞİSEL VERİLERİ GÖZ ARDI EDİLDİ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun, vatandaşların kişisel verilerini göz ardı ederek bankalar aracılığıyla topladığı numaralarla gönderilen SMS, sosyal medyada büyük tepki topladı. Bu eylem, Türk Ceza Kanunu’nun 136. maddesinde yer alan “Verileri Hukuka Aykırı Olarak Verme veya Ele Geçirme” suçunu alenen işleyen Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı AK Partili Hamza Dağ tarafından uyarılarda bulunuldu.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği kısa mesajda şu ifadeler yer aldı: “Sevgili vatandaşlarım, borçlarınızla başa çıkmaya çalıştığınızı biliyorum. İktidara geldiğimde, bireysel kredi kartı borçlarınıza kesin çözümler sunacağım. Devletimiz, bankalardan kredi kartı borçlarınızı devralacak. FAİZLER SİLİNECEK, ANA PARA TAKSİTLENDİRİLECEK. Kredi kartı borçlarınızın faizleri tamamen silinecek ve ana paranız 36 ayda taksitlendirilecek. Bu sayede yüz binlerce vatandaşımız bu ağır yükten kurtulacak, rahat bir nefes alacak ve borç nedeniyle evleri yıkılmayacak. Unutmayın, 28 Mayıs seçimleri, bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkede borç batağına saplanma referandumudur! Vatanını seven herkes sandığa gelsin.”

HAMZA DAĞ’DAN DOLANDIRICILIK UYARISI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı ve 7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vatandaşlara gönderdiği SMS’e tepki gösterdi.

Bu uyarı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun vatandaşlara gönderdiği kredi kartı borçlarıyla ilgili mesajın ardından önem kazanmaktadır. Vatandaşlar, bu tarz dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olmalı ve böyle sözde vaatlerin ardında yatan gerçekleri sorgulamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat