Gündem

Babala TV’de Kemal Kılıçdaroğlu’na sorulan sorular ve Kılıçdaroğlu’nun cevapları

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu seçimlere günler kala Oğuzhan Uğur’un Youtube kanalı Babala TV’ye konuk oldu. 750 kişi kadar katılımcının olduğu programı Oğuzhan Uğur açılış konuşması ile başladı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun içeri girmesi sonrası kısa bir konuşma ve esprilerden sonra eline mikrafon alan gençler Kemal Kılıçdaroğlu’na sorular yöneltti.  İşte Kemal Kılıçdaroğlu’na gelen sorular ve cevapları

DEĞİŞİM İSTEYEN BİRİYİM

SORU 1: Ben değişim isteyen bir şeyler değişsin  isteyen bir vatandaşım. Karşıt aday olarak uzun zamandır sizi görüyoruz. Neden insanları dinlemediniz? Neden aday oldunuz?

Ben aday olmadım. Beni 6’lı masa aday seçti.

SORU 2: Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mardin’deki bir konuşmasında ‘Biz Kürtçülüğü de Türkçülüğü de ayaklar altına almış bir partiyiz’ ifade kullanmış sizde bunun üzerine ‘Aynısını Rize’de söyleyebilir misin? diye meydan okumuştunuz. Selahattin Demirtaş’ın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılacaksınız, bize destek vereceksiniz’ ifadesininn aynısını Trabzon meydanında tekrarlaya bilirmisiniz?

CEVABI BİRAZDAN BURADA!

SORU  : Siz benim ölmemi ister misiniz? Diyarbakır ziyaretinizde terörüne baş kaldırmış olan Diyarbakır Anneleri’ni neden ziyaret etmediniz? TOGG’la neden dalga geçtiniz? Atatürk Havallimanı’nı CIA bağlantılı bir şirkete vereceğiniz neden söylediniz?

Cevap: Togg ile dalga geçmedim. Diyarbakır annelerini ziyaret ettim. Bunlara daha önce Erdoğan’da görüştü. Bunlar 2 Türk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat