Gündem

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu yeni yıl mesajı yayımladı

Bugün itibari ile 2022 yılını geride bırakıyor. Bu gece dünyada ve Türkiye’de bugün çeşitli programlarla kutlanacak. Bu kapsamda siyasilerde yeni yıl dönümü nedeni ila kutlama mesajı yayımlamaya başladı. Bu siyasilerden biriside AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu. Mumcu yayımladığı mesajında birçok konuya değinirken Karadeniz’in lokomotifinin Trabzon olduğunu bir kez daha yineledi.

Karadeniz’in lokomotifi Trabzon

Yılbaşı dolayısıyla yayımladığı mesajda Trabzonun Karadenizin lokomotifi durumuna geldiğine dikkat çeken Başkan Mumcu, ‘’ Trabzon AK Parti hükümetimizle birlikte gelişmiş, büyümüş ve dünyaya açılmıştır. Bizim şimdiye dek yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın habercisidir. Geçmişimizde olduğu gibi her daim vatandaşlarımızın dertleriyle dertleneceğiz ve çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şehrimiz için vazgeçilmez olan projeleri tamamlayacak ve daha iyileri için kollarımızı yeniden sıvayacağız. Dar gelirli vatandaşlarımıza nefes aldıracak ve ev sahibi yapacak olan, 5 milyondan fazla başvurunun yapıldığı Ülke genelinde 250 bin adet konutun ve şehrimizde de 2300 konut ile 250 işyerinin verileceği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız ile TOKİ Başkanlığımızın çok kıymetli çalışması başı çekiyor. Akabinde ise Maraş Caddesi’nin Yayalaştırılması, Yalıncak Sahil Düzenlemesi, Şehit Burak Gençcelep Kütüphanesi, Çocuk Trafik Eğitim Pisti, Harp Malulü Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yaşam Merkezi, Karadeniz Teknik Üniversitesi bağlantı yolu, Avni Aker Millet Bahçesi Cephe Sağlıklaştırma Projesi, Gasilhane, Çukurçayır Parkı, sporcu otobüs durakları ve Meydan bölgesi aydınlatma çalışmaları 2022 yılında hayata geçirildi. Ülkemizde uzun yıllardır bir sorun halini alan kamuoyunda EYT olarak adlandırılan problemi çözdük, proje aşamasından itibaren 1 yıl gibi kısa bir sürede test uçuşunu gerçekleştiren Kızılelma ve sayamadığımız daha nicesini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde gerçekleştirdik. Cumhuriyet tarihinde şahit olunmayan onlarca dev esere imza attık. Hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırılan yeni stadyumumuzda Trabzonsporumuzun 2022 şampiyonluğunu hep birlikte yaşadık. İnşallah hep birlikte el ele vererek çok daha iyilerini Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başaracak ve hedeflerimizi gerçekleştireceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Tüm ilçeleri 4 kez ziyaret ettim

Mesajının devamında Ak Parti İl Başkanlığına geldiği günden bugüne tüm ilçeleri 4 kez ziyaret ettiğini belirten Mumcu, ‘’2022 yılında ise 2 kez 18 ilçede de yoğun programlar gerçekleştirdik. Tüm seçmenlerimize ve vatandaşlarımıza ulaşabilmek için, Hane ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, engelli ziyaretleri, şehit ailesi ve gazi ziyaretleri, yaşlı ve hasta ziyaretleri, muhtarlarımızla buluşma, sivil toplum kuruluşları ile buluşma gibi programlar düzenledik. Vatandaşlarımızın düğün merasimlerine katılarak sevinçlerini, taziye ziyaretlerinde bulunarak acılarını paylaştık. Tüm Vekillerimizle 18 ilçemizde programlar gerçekleştirdik. Genel Başkan Vekillerimiz, Genel Başkan Yardımcılarımız ve Başkanlarımızla çok özel programlar gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat