Garanti BBVA Mobil İndirme Kampanyası: 1000 TL Bonus Fırsatı!

Garanti BBVA Mobil İndirme Kampanyası: 1000 TL Bonus Fırsatı!

Garanti BBVA Mobil İndirme Kampanyası şimdi başladı! Kampanyaya katılanlar, 31 Ocak'a kadar Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip onaylanan kartlarıyla yapacakları ilk harcamada 1000 TL bonus kazanıyor. Hemen indir, avantajlı fırsatları kaçırma!

A+A-

Garanti Bankası, müşterilerine özel bir kampanya ile sürpriz yapma kararı aldı. Garanti BBVA kampanyasına katılanlar, 31 Ocak tarihine kadar geçerli olan bu özel fırsattan 1000 TL kazanma şansını elde edecekler.

para-001.jpg

Garanti BBVA Mobil İndirenler için Muazzam Avantaj: 1000 TL Bonus!

Garanti BBVA, müşterilerine 1000 TL'lik bir hediye sunuyor. Garanti Bankası tarafından açıklanan bilgilere göre, Garanti BBVA Mobil uygulamasını ilk defa indiren ve ardından Garanti BBVA'ya özgü Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, 20 Şubat tarihine kadar gerçekleştirecekleri tek seferlik 1000 TL ve üzeri harcamada 1000 TL bonus kazanacaklar.

Kampanya Koşulları ve Detayları

Garanti BBVA'nın düzenlediği bu kampanya, 1-31 Ocak tarihleri arasında geçerliliğini koruyacak. Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekiyor.

para-20-005.jpg

Bonus Kazanmanın Şartları ve İstisnalar

Kampanya, Garanti BBVA Bonus'lar ve Money Bonus başvurularını içeriyor. Ancak, Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus bu kampanya kapsamında değil. Ayrıca, personel kartları da kampanya kapsamına dahil değildir.

Bonus Kullanımı ve Son Kullanma Tarihi

Kazanılan bonuslar, 25 Şubat - 25 Mart 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek ve en çok kazanım sağlanan karta yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar ise 26 Mart 2024 tarihinde geri alınacaktır.

para-30-002.png

Kampanya Genel Şartları ve Sınırlamalar

Bu kampanya, müşteri odaklı bir düzenleme içermekte olup, her müşteri kampanya süresince en fazla 1000 TL bonus kazanabilir. Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri, bonus kullanımları kampanya kapsamında değildir. İnternet harcamaları ve emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler de kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.