Garanti Bankası Emeklilere Müjdeyi Verdi! Ay Sonu Ödenecek Tutar Şaşırttı

Garanti Bankası Emeklilere Müjdeyi Verdi! Ay Sonu Ödenecek Tutar Şaşırttı

Garanti BBVA Emekli Promosyon Kampanyası! Yüksek miktarlarda promosyon ve bonus avantajıyla emeklilere heyecan verici fırsatlar sunuyor. SGK maaş alan herkese özel destek sağlanırken, bonus kredi kartı kullanıcıları ekstra ödüller kazanıyor. Geleceğinizi güvence altına alın ve cazip promosyonlardan hemen faydalanın! Başvuruları kaçırmayın, detaylı bilgi için şubelere bekleriz.

A+A-

Garanti Bankası, emeklilere umut ışığı olacak şekilde emmuz zammı beklentilerini karşılamayan durumu promosyonlarla desteklemeye karar verdi. Vatandaşların yanında olan özel bankalardan biri olan Garanti BBVA, emekli promosyon kampanyasını güncelledi ve emeklilere heyecan verici fırsatlar sunuyor. Güncellenen kampanya ile emekli vatandaşlara duyurulan promosyon miktarları oldukça cazip.

para6-016.jpgw

SGK Emekli Maaş Alan Herkese Promosyon Ödemesi

Garanti BBVA, SGK'dan düzenli maaş alan herkese promosyon ödemesi sunuyor, bunun yanı sıra dul ve yetimler de dahil olmak üzere emeklilere promosyon desteği sağlıyor. Bireysel emeklilik yoluyla emekli olanlara da emeklilik promosyonu veriliyor. Ağustos sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, maaş taşıma işlemi gerçekleştiren emekliler yüksek promosyonlardan faydalanabiliyor. Ancak, en az 3 yıl boyunca bankada kalmayı taahhüt etmeleri gerekmektedir.

Garanti Bankası Promosyon Miktarları

Garanti Bankası, maaşlara özel promosyon miktarlarını açıkladı:

  • 3.500 Lira'ya kadar maaş alanlara 4.500 Lira,
  • 7.500 Lira'ya kadar maaş alanlara 5.250 Lira,
  • 10.000 Lira'ya kadar maaş alanlara 6.750 Lira,
  • 10.000 Lira üzeri maaş alan emeklilere ise 7.500 Lira promosyon ödemesi verilecek.

para15-015.jpg

Bonus Kredi Kartı Avantajıyla Ekstra Promosyon

Bunun yanı sıra Garanti BBVA, bonus kredi kartı avantajıyla da dikkat çekiyor. Bonus kredi kartı kullanıcılarına minimum 500 Lira harcama yapmaları halinde 1.000 Lira'lık ekstra promosyon veriliyor. Toplamda emeklilere 8.500 Lira'ya varan ödeme sağlanıyor.

Güncel ve Cazip Emekli Promosyonlarıyla Garanti BBVA Farkı

Garanti BBVA, müşterilerine sunduğu güncel ve cazip emekli promosyonlarıyla adından söz ettiriyor. Emeklilere destek olma amacı güden bu kampanya, emeklilere umut ışığı olmayı hedefliyor. Sağladığı yüksek promosyon miktarlarıyla emeklilere ekonomik rahatlık sağlarken, bonus kredi kartı avantajıyla da harcamalarını destekliyor.

para9-011.jpg

Emeklilere özel olarak sunulan bu fırsatlardan yararlanmak için Garanti Bankası şubelerine başvuru yapabilir veya telefon bankacılığı üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın, kampanya süresi sınırlıdır, bu fırsatları kaçırmayın! Garanti BBVA ile geleceğinizi güvence altına alın, emeklilik döneminizin keyfini çıkarın.