Fiat Egea Hatchback Ağustos 2023 Fiyatları: İndirimle Yeniden Gündemde

Fiat Egea Hatchback Ağustos 2023 Fiyatları: İndirimle Yeniden Gündemde

Fiat Egea Hatchback'e Ağustos 2023 indirimiyle beraber güncel fiyatlar açıklandı. İşte Egea Hatchback'in yeni fiyatları ve özellikleri..

A+A-

Otomotiv devi Fiat, yeni bir araba almayı düşünenlerin merakla beklediği Ağustos 2023 fiyatlarını resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Egea Hatchback modeli de, en çok tercih edilen otomobiller arasında yer alarak indirimle dikkat çekiyor.

Fiat Egea Hatchback, Bursa'da üretilen ve Türk otomobilseverlerin gözdesi haline gelmiş bir modeldir.

Fiat Egea Hatchback'e Ağustos 2023 indirimiyle birlikte güncel fiyatları da açıklandı. Bu indirimle birlikte Egea Hatchback modeli daha da cazip hale geldi.

Egea Hatchback modeli, çeşitli donanım seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor. Egea Hatchback Lounge, Egea Hatchback Urban ve Egea Hatchback Street gibi modeller, farklı özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Egea Hatchback Lounge modeli, 7 inç renkli dijital gösterge paneli, 17 inç elmas kesim alaşımlı jantlar, kör nokta uyarı sistemi, full LED ön farlar ve 10 inç tablet ekran gibi özelliklere sahiptir.

Egea Hatchback Urban modelinde ise opsiyonel 10 inç tablet ekran, auto destekli 7 inç tablet ekran, carplay ve android auto gibi modern özellikler bulunuyor.

Egea Hatchback Street modeli ise parlak siyah ön ızgara ve krom detaylı yeni direksiyon gibi özelliklerle öne çıkıyor.

Fiat'ın resmi internet sitesinde yer alan yeni fiyat listesine göre, Egea Hatchback Street modelinin anahtar teslim liste fiyatı 789.900 TL iken kampanyalı satış fiyatı 779.900 TL olarak açıklandı.

Egea Hatchback, 6 Ağustos 2023 tarihinden itibaren güncellenen fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Fiat Egea Hatchback modeli, şıklığı, teknolojisi ve performansı ile kullanıcıların tercihi olmaya devam ediyor.

Etiketler :