EYT'lileri de Kapsayan Emekli Promosyonları: Garanti BBVA'dan Dev Hamle!

EYT'lileri de Kapsayan Emekli Promosyonları: Garanti BBVA'dan Dev Hamle!

Garanti BBVA, emekli promosyon kampanyalarında EYT'lilere ve çeşitli maaş aralıklarına özel yeni ödeme düzenlemeleriyle emeklilere daha fazla avantaj sunuyor. Başvurular için son tarih 31 Ağustos 2023. Ayrıca, özel kart kampanyasıyla kredi kartı harcamalarından bonus puan kazanma fırsatı da sunuluyor.

A+A-

Türkiye'nin önde gelen özel bankalarından biri olan Garanti BBVA, mevcut emekli promosyon kampanyalarında yeni bir değişikliğe gitti. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, Nisan ayından itibaren EYT statüsüne sahip olan bireylerin de kampanyadan yararlanabileceği ve emekli müşterilere 8500 TL'ye kadar promosyon ödemesi sağlanacağı ifade edildi.

para-25-005.jpg

Önceden daha düşük seviyede olan promosyon ödemelerinden yararlanmış olan emekliler, başvurdukları takdirde aldıkları promosyon ile güncellenen promosyon arasındaki farktan da yararlanma hakkına sahip olacak. Bu sayede emekliler, daha adil bir şekilde promosyon avantajından faydalanabilecekler.

Şu anki kampanya kapsamında banka, 7500 TL ile 10000 TL arasında maaş alan müşterilere 6750 TL, 10000 TL'nin üzerinde maaş alan emeklilere ise 7500 TL nakit ödeme yapmaktadır. Bu ödeme miktarlarına ek olarak, vefat gibi nedenlerle başkasına ait emekli maaşını alan kişiler de promosyon kampanyasından yararlanabilecekler. Örneğin, 3500 TL'ye kadar maaş alan emeklilere 4500 TL, 3500 - 7500 TL arasında maaş alanlara 5250 TL, 7500 - 10000 TL arasında maaş alanlara 6750 TL ve 10000 TL üzeri maaş alan emeklilere 7500 TL nakit promosyon sağlanacak.

para-resmi-001.jpg

Banka tarafından yapılan açıklamada, emekli promosyonundan faydalanabilmek için emekli maaşının en az 3 yıl boyunca Garanti Bankası'ndan alınacağı taahhüdünün yeterli olduğu belirtilmiştir. Başvuruların son tarihi olarak 31 Ağustos 2023 belirlenmiş olup, bu sürenin uzatılıp uzatılmayacağına dair bilgi verilmemiştir. Kampanyayı kaçırmak istemeyen emeklilerin banka şubesine gitmeden online kanallar aracılığıyla başvuru yapabileceği de vurgulanmıştır.

Banka emeklilere yönelik özel bir kart kampanyası daha sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında, emekli müşteriler bir defaya mahsus olmak üzere 3 yıl boyunca maaşlarını Garanti Bankası'ndan almayı taahhüt ettiklerinde, kredi kartı harcamalarından 1000 TL değerinde bonus puan kazanacaklar. Bu bonus puanlar, market alışverişlerinden akaryakıt alımlarına, giyim mağazalarından kırtasiye alışverişlerine kadar geniş bir yelpazede kullanılabilecek ve nakit para ile eşdeğer işlemlerde geçerli olacaktır.