Esra Erol'da Maaşı Ortaya Çıktı! Görenler Duyanlar İnanamadı..

Esra Erol'da Maaşı Ortaya Çıktı! Görenler Duyanlar İnanamadı..

Esra Erol'un programına katılan bir adamın sevgilisi Dadı Meryem'in geçmişi ve geliri izleyiciler arasında büyük bir şaşkınlık yarattı. Meryem'in geçmişte yaşadığı olaylar ve kazancı, programa damga vurdu.

A+A-

Esra Erol'da Şaşkınlık Yaratan "Maaş" Detayı: Asıl Kazancı Şoke Etti!

Esra Erol'un programında yaşanan olaylar, izleyicileri şaşkına çevirdi. Bir adamın barışmak için programa katılan sevgilisi Dadı Meryem'in geçmişi ve kazancı, büyük bir infiale neden oldu.

Dadı Meryem'in Geçmişi İzleyicileri Şaşırttı

Dadı Meryem'in 16 yaşındayken 8 yaşındaki bir kızı diri diri gömmek suçundan hapis cezası aldığı ve cezasını çektiği ortaya çıktı. Üstelik hapisten çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdiği de açıklanınca izleyiciler adeta şok oldu. Ancak bu şaşırtıcı detaylarla sınırlı kalmadı.

Asıl Meslek ve Gelir Ortaya Çıktı

Programda Dadı Meryem'in asıl mesleğinin çocuk bakıcılığı olmadığı öğrenildi. Meryem, kendisinin hayatını masaj yaparak kazandığını açıkladı. Otellerde ve spa merkezlerinde masözlük yaptığını belirten Meryem, işinin oldukça yorucu olduğunu vurguladı.

Aylık Kazancı İnfial Yarattı

Meryem'in kazancı ise izleyiciler arasında büyük bir infiale neden oldu. Sadece iki kez çocuk bakıcılığı yaptığını belirten Meryem, mesaiye kalmayı tercih etmediğini ve aylık gelirinin 70-80 bin lira olduğunu ifade etti. Ayrıca mesai yaptığı aylarda kazancının 100 bin lirayı bulduğunu açıkladı.

Esra Erol'un programında Dadı Meryem'in açıklamaları ve geçmişi izleyiciler arasında büyük bir tartışma yarattı. Programın akışını değiştiren bu detaylar, izleyicilerin aklında soru işaretleri bıraktı ve olayın gelişmeleri merakla bekleniyor.