Erdoğan Müjdeyi Verdi! Emekliye 50.000 TL Destek! Hesaplarınızı Kontrol Edin

Erdoğan Müjdeyi Verdi! Emekliye 50.000 TL Destek! Hesaplarınızı Kontrol Edin

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alanlara özel! 50.000 TL faizsiz kredi imkanıyla bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayın. Başvuruları hemen yapın!

A+A-

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası, emekli maaşı alanlara müjde veriyor! Eğer emekli maaşınızı bu bankalardan alıyorsanız, sizin için düzenlenen yeni kampanya ile tüketici kredisi başvurusu yapmak isteyenlere 50.000 TL kredi imkanı sunulacak. İşte detaylar...

Emeklilere 50.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi

Kamu bankalarından emekli maaşı alan emekliler, 36 ay vadeyle verilecek 50.000 TL bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilecekler. Bu krediye başvuran tüm emekliler, ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak gerçekleştirebilecekler. Devlet tarafından desteklenen faiz oranlarından faydalanma şartıyla emekli vatandaşlara bu kredi sunulacak.

emekli-001.jpg

Kamu Bankaları Duyurdu...

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinden devlet tarafından verilen faiz oranlarıyla bireysel krediye başvurabilirsiniz. Eğer tüm emekliler maaş müşterisi iseniz, 5 dakika içinde bireysel kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Bu 3 kamu bankasından emekli maaşı alan vatandaşlar, internet sitesi üzerinden başvuru yaparak, bankaların internet bankacılığı ve mobil uygulamaları aracılığıyla 50.000 TL'yi hesaplarına alabilirler.

para4-005.jpg

Yaş Sınırı ve Ödeme Kolaylığı

Bireysel kredi almak isteyen emekli vatandaşlar için en fazla 70 yaşında olma şartı bulunmaktadır. Emekli vatandaşlar kredilerini Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan temin edebilirler. Bu bankalar tarafından gerçekleştirilecek kredi işleminde ödemelerinizi istediğiniz zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları, ihtiyaç kredisi dışındaki borçlarınızı kapatmak için düşük faizli borç kapatma kredisi seçeneği sunmaktadır. Emekliler için düzenlenen bu krediye başvurmak için Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın resmi internet siteleri üzerinden kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz.