Emekliye 9 Bin TL Ek Ödeme Müjdesi: Kamu Bankaları Duyurdu..

Emekliye 9 Bin TL Ek Ödeme Müjdesi: Kamu Bankaları Duyurdu..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli vatandaşlar için önemli bir talimat verdi. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'tan emekli olan müşterilere kadar 9.000 TL'ye kadar nakit ödeme imkanı sağlandı.

A+A-

Nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlar için 3 kamu bankasından destek geldi. 9.000 TL'ye kadar ek ödeme imkanı sağlanan bu kampanya, emeklilerin ihtiyaçlarına hızlı ve kolay bir şekilde cevap veriyor. Hafta sonu dahi olsa, emekliler 7/24 internet bankacılığı üzerinden bu ek ödeme talebinde bulunabiliyorlar. Başvurular sırasında müşterilerin banka kredi politikalarına uygun olup olmadığı, kimlik numarasıyla yapılan sorgulama ile belirleniyor. Daha önce bankadan kredi alan ve ödemelerini düzenli bir şekilde yapan emeklilere 9.000 TL'ye kadar ek ödeme hesaplarına yatırılıyor.

Emekli müşteriler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonucunda kolaylık sağlandı. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden 9.000 TL ek ödeme alınabiliyor. Başvuruların onaylanması durumunda aynı gün içinde ödeme hesaplara aktarılıyor. 36 ay vade seçeneği de sunularak, ek ödeme daha uygun şartlarda geri ödenebiliyor.

Maaş Bankası olarak tercih eden emeklilere ek ödeme yapılacak. Kamu bankalarını maaş bankası olarak seçen emeklilere, 9.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Bu özel kredi faizi, emekli vatandaşların finansal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarını sağlıyor. Emekliler, Ziraat Bankası'nın sağladığı nakit kredi desteğini hızlı bir şekilde almak için sadece bir tıklama yapmaları yeterli olacak.