Emeklilere ING Bank'tan Müjdeli Haber: 10.000 TL Ek Ödeme Yapılacak!

Emeklilere ING Bank'tan Müjdeli Haber: 10.000 TL Ek Ödeme Yapılacak!

ING Bank'tan Emeklilere Özel Ek Ödeme Kampanyası! Emeklilere 8.500 TL artı 1.500 TL ek ödeme fırsatı sunuyoruz. 31 Ağustos'a kadar başvurunuzu yapın, 3 yıl boyunca nakit promosyondan yararlanın. Detaylı bilgi ve başvuru için web sitemizi ziyaret edin: https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/emekli-maas-odemeleri

A+A-

Milyonlarca emekli TBMM'den seyyanen zam beklerken, ING Bank'tan ek ödeme müjdesi geldi. ING Bank tarafından yapılan duyuruda emeklilere 8.500 TL artı 1.500 TL ek ödeme yapılacağı ifade edildi. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için emekli maaşını 3 yıl boyunca ING Bank'tan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli müşterileri faydalanabilirler.

para7-008.jpg

Nakit Promosyon Ödemesi ve Başvuru Süresi

ING Bank'ın bu özel kampanyası 13 Mart 2023 ile 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Nakit promosyon başvuruları ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığıyla yapılabilecektir. Birden fazla emekli maaşı alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Kampanya Koşulları

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylık artışı olması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır. Ancak, 3 yıllık taahhüde aykırılık olması durumunda, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasına göre geri alınacaktır.

para6-011.jpg

Diğer Önemli Bilgiler

  • Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.
  • ING Bank, belirtilen hizmetleri sonlandırma veya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 1 Mart 2020 tarihi sonrasında ING Bank'ın diğer ek promosyonlarından yararlanan müşteriler, 13 Mart 2023 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya ve talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 8.500 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanabilirler.

Yeni Emekliler ve Emeklilikte Yaşa Takılanlar da Fırsattan Yararlanabilir!

Yeni emekli olanlar ve emeklilikte yaşa takılanlar da diğer SGK emeklileri gibi, bu özel kampanyadan yararlanabilirler. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak ING Bank'ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ağustos 2023

Unutmayın, bu fırsattan yararlanmak için son başvuru tarihi 31 Ağustos 2023'tür. Emekliler, ING Bank'ın sağladığı ek ödeme imkanından yararlanmak için bu tarihe kadar başvurularını gerçekleştirebilirler. Eğer siz de ING Bank'ın bu avantajlı kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, hemen başvurunuzu yapmayı unutmayın!