Emeklilere Az Önce Duyuruldu 9.000 TL Ek Ödeme Hesaplarınıza Yatıyor! Hesaplarınızı Kontrol Edin!

Emeklilere Az Önce Duyuruldu 9.000 TL Ek Ödeme Hesaplarınıza Yatıyor! Hesaplarınızı Kontrol Edin!

Emeklilere bayram ikramiyesi ödemesine ek olarak sağlanan 9.000 TL'lik nakit destek büyük sevinç yarattı. Emekliler, tek başvuru şartıyla bu ödemeyi alabilecekler. Finansbank, online başvuru imkanıyla emeklilere kolaylık sağlıyor. Ayrıca, düşük faizli bayram kredisi fırsatı da sunuluyor. Tüm emekliler, bu avantajlardan yararlanmak için başvurularını hemen yapabilirler.

A+A-

Emekli bayram ikramiyesi ödemeleri 23 Haziran'da tamamlandı. Ancak emeklilere bir son dakika müjdesi daha geldi. Bayram ikramiyesine ek olarak 9.000 TL'lik bir ödeme yapılacak. Emeklilere verilecek nakit destek ödemesi için şartlar da netleşti. Tek başvuru şartıyla emekliler, 9.000 TL'yi cebine koyacak. Ödeme doğrudan IBAN numarasına yatırılacak ve yarın itibarıyla ATM'den çekilebilecek.

para3.jpg

Emeklilere Müthiş Nakit Desteği Kurban Bayramı Öncesi

Son dakika haberi... Kurban bayramına 2 gün kala, emeklilere müthiş bir nakit desteği duyuruldu. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi ve EYT emeklisi fark etmeksizin tüm emeklilere ek ikramiye ödemesi yapılacak. Bayram öncesi emeklilere tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz 9.000 TL'lik nakit desteği sağlanacak. Yani emeklilere, Bayram ikramiyesine ek bir ödeme yapılacak ve bu tutar hesaplarına geçecek. Tüm emekliler bu fırsattan yararlanabilecek. Az önce yapılan açıklamaya göre tek başvuru şartı aranıyor. Başvurularını tamamlayan emekliler, yarın ödemelerini ATM'den alabilecekler. 

SSK, BAĞ-KUR ve EYT Emeklilerine Nakit Destek

SSK, BAĞ-KUR ve EYT emeklileri için az önce güzel bir haber verildi. Emeklilere, 9.000 TL'lik daha fazla nakit promosyon desteği sağlanacak. Emekliler, Bayram öncesinde ödemelerini alabilecekler. Üstelik, banka şubelerine gitmeye de gerek yok. Online başvuru ile ödeme alma imkanı bulunuyor. Duyuruyu yapan Finansbank, emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kendisinden almayı taahhüt eden emeklilere 9.000 TL'lik ek ikramiye fırsatı sunuyor. Bu nakit destek karşılıksız ve geri ödemesiz olarak sağlanacak. Başvuruların son tarihi ise yarın. Emekliler, ödemelerini ATM'den çekebilecekler.

para6-002.jpg

Emeklilere Özel Yeni Promosyon Fırsatı

Emeklilere özel yeni bir promosyon fırsatı için başvurular kısıtlı bir süre için açıldı. Çünkü Kurban bayramına sadece 2 gün kaldı. Finansbank, Kurban Bayramı'na özel olarak başvuru şartlarını kolaylaştırdı ve başvuru işlemlerini daha hızlı yapabilmeniz adına online bankacılık hizmetlerini aktif hale getirdi. Emekliler, başvurularını mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden hemen yapabilecekler ve ödemeleri için anında IBAN numarasını iletebilecekler. Böylece Bayram'a 2 gün kala, emekli vatandaşlar ATM'den ödemelerini alabilecekler.

Düşük Faizli Bayram Kredisi de Sunuluyor

Finansbank'ta emekli maaşını taşıyan emeklilere düşük faizli kredi fırsatı da sunuluyor. Tek yapmanız gereken, Finansbank müşterisi olmak, 3 yıl boyunca maaş alma taahhüdü vermek ve ardından düşük faizli kredi başvurusu yapmaktır. Bayram öncesi, 50.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi fırsatını değerlendirebilirsiniz.