Ekonomi

Sigara Tiryakilerine Acı Haber: En Düşük Sigara 30 TL Oluyor!

Sigara fiyatlarına paket başına 3 TL zam haberi sektörü etkiledi. Zam, BAT, JTI ve Philip Morris gibi markaları da kapsayacak. Sigara tiryakileri fiyat artışıyla üzüldü. Zam tarihi belirsiz olsa da Haziran başında yürürlüğe girmesi bekleniyor. Sigara satışları tamamen durduruldu. Sigara fiyatları artışıyla sektörde önemli değişiklikler yaşanacak.

Bu devasa zam haberiyle birlikte sigara fiyatları önemli ölçüde artacak. Sigara satışları tamamen durduruldu ve tüm markaların ürünlerine zam yapılacak.

Sigara Zammı İle İlgili Açıklama

Sigara fiyatlarına zam yapılacağı duyurusu Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı tarafından yapıldı. Sigara fiyatlarına zam tarihinin yakın olduğu da belirtildi. Önemli markalar olan BAT, JTI ve Philip Morris’a da zam uygulanacak. Son dakika sigara zammı haberiyle birlikte piyasada sigara satışları tamamen durdu.

Sigara Fiyatlarına 3 TL Zam Geliyor!

Bu devasa zam haberiyle birlikte sigara fiyatları önemli ölçüde artacak. Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı Erol Dündar, sektördeki maliyetlerin önemli ölçüde yükseldiğini ve sigara fiyatlarına 3 TL zamlı bir artışın zorunlu hale geldiğini belirtti. Bu zam tüm sigara markalarını kapsayacak. BAT, JTI ve Philip Morris gibi önemli markalarda da paket başına 3 TL zam yapılacak. Sigara tiryakileri bu haberi alınca oldukça üzüldü. Artık sigara fiyatları 30 TL’nin üzerine çıkacak. Zam için kesin bir tarih verilmese de Haziran ayının başından itibaren sigara fiyatlarında zam bekleniyor.

Sigara Fiyatlarına Paket Başına 3 TL Zam Geleceği Bildirildi

Sigara sektöründe maliyetlerin artması nedeniyle bu zamın zorunlu hale geldiği ifade edildi. Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı Erol Dündar, sigara zammıyla ilgili açıklamayı yaptı. Zammın tüm markaları etkileyeceği belirtildi. BAT, JTI ve Philip Morris markalarının sigara fiyatlarına da zam yapılacak. Güncel sigara zammı haberine göre, sigara satışları durduruldu ve sigara fiyatlarına paket başına 3 TL zam yapılacak. Tekel bayiler ve marketlerde sigara satışları tamamen durdu. Tüm markalara zam yapılacağı açıklandı.

Sigaraya Zam Haberiyle Birlikte Sigara Fiyatları Yükseliyor

Sigara fiyatlarına paket başına 3 TL zam yapılacağı açıklaması sektörü sarsarken, sigara tiryakileri de bu haberden etkilendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat