Ekonomi

Emeklilere Özel Promosyon Fırsatı! Başvuru Süresi ve Detayları Hemen Keşfedin!

Emekliler için heyecan verici promosyon fırsatı! Başvurularınızı hemen yapın ve yüksek nakit promosyonlardan yararlanın. Detaylar ve başvuru süresi için makalemizi keşfedin!

Emeklilere yönelik promosyon ödemeleri için başvurular artık açılmış durumda. Bankalar, emeklilerin şubelere gelerek veya diğer iletişim kanallarını kullanarak başvuru yapmaları halinde promosyon ödemelerini gerçekleştirmektedir. Ödemeler genellikle emekli maaşının hesaba yatmasıyla birlikte gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, promosyon almak isteyenlerin başvurularını bir önceki ay içerisinde yapmaları önerilmektedir. Bu şekilde, başvuruların ay sonu bitmeden tamamlanması daha avantajlı olacaktır.

Promosyon ödemeleri, emekli maaşına bağlı olarak farklı miktarlarda gerçekleştirilmektedir. Örneğin, Yapı Kredi Bankası, 8500 TL’ye kadar ödeme yaparken, ayrıca 750 TL nakit promosyon sunmaktadır. Ne kadar promosyon alabileceğinizi öğrenmek için maaşınızı kontrol edebilirsiniz. “Promosyon Taahhütnamesi”ni imzaladıktan sonra, aylık net geliriniz 3.499 TL’ye kadar ise 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.499 TL arasında ise 5.250 TL, 7.500 TL ile 9.999 TL arasında ise 6.750 TL, 10.000 TL ve üzerinde ise 7.500 TL nakit promosyon alabilirsiniz. Banka, bu bilgileri açık bir şekilde belirtmiştir.

31 Mayıs tarihine kadar geçerli olan bir kampanya kapsamında, kredi kartıyla yapılan alışverişlerde ek nakit promosyon ödemesi yapılacaktır.

6 Nisan 2023 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında kredi kartı başvurusu yaparak ya da mevcut kartınızla kampanya süresi boyunca toplamda 500 TL harcama yapan müşterilerimize ek olarak 750 TL nakit promosyon verilecektir. Bu promosyondan yararlanmak için kampanya başlangıç tarihinden itibaren 06.07.2023’e kadar harcamalarınızı gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat