Ekonomi

Bakan Az Önce Müjdeyi Verdi: Destek Ödemeleri Hesaplara Yatmaya Başlıyor!

Çiftçilerin beklediği destek ödemeleri nihayet hesaplara yatırıldı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'nin açıklamasına göre, toplamda 34 milyon 801 bin lira tutarında ödeme yapıldı. Çiftçiler, Ziraat Bankası hesaplarını kontrol ederek ödemelerini takip edebilirler. Tarımsal destekleme ödemeleri, T.C. kimlik numarasının son hanesine göre gerçekleştiriliyor. Bu müjdeli haber, çiftçiler arasında büyük sevinç yarattı. Detaylar için hemen tıklayın!

Tarım ve Orman Bakanı tarafından yapılan açıklamaya göre, beklenen destek ödemeleri artık hesaplara yatmaya başladı. Bu son dakika gelişmesiyle birlikte, milyonlarca çiftçi ödemelerini kontrol edebilir ve sevindirici haberleri öğrenebilir. Tarımsal destek ödemelerinin detayları ve son durumu hakkında daha fazla bilgiye haberimizde yer veriyoruz.

Tarım ve Orman Bakanı Açıklama Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Bakanlık sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, milyonlarca çiftçiye milyonlarca liralık ödemenin aktarıldığını duyurdu. Bakan Kirişçi, “Bugün itibarıyla 34 milyon 801 bin lira tutarındaki tarımsal destekleme ödemesini çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz.” şeklinde konuştu.

Hemen Banka Hesaplarınızı Kontrol Edin

Tarımsal destekleme ödemeleri, T.C. kimlik numarasının son hanesine göre banka hesaplarına aktarılıyor. Bu nedenle, çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olan her çiftçinin banka hesaplarını hemen kontrol etmeleri önemlidir. Ödemeler, Ziraat Bankası hesapları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tarım ve Orman Bakanlığı, bugün itibarıyla ödemelere başlamış olup, sürecin 3 gün içerisinde tamamlanması planlanmaktadır. Toplamda 34 milyon 801 bin lira tutarında tarımsal destek ödemesi, milyonlarca çiftçinin hesaplarına aktarılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat