Devlet Desteğiyle Evlenenlere 150.000 TL Faizsiz Kredi İmkanı! Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Devlet Desteğiyle Evlenenlere 150.000 TL Faizsiz Kredi İmkanı! Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Devlet destekli evlilik kredisi ile yeni yuva kuracaklara 150.000 TL faizsiz kredi fırsatı! Başvuru detayları için bekleyin. Sevgi dolu adımlarınızı destekliyoruz.

A+A-

Yaz aylarında düğün sezonunun açılmasıyla birlikte yeni yuva kuracakların gündeminde yer almaya devam eden devlet destekli evlilik kredisi ile ilgili detaylar araştırılıyor. Fiyat artışlarının devam ettiği günlerde düğün masrafları, çeyiz ve yeni ev giderleri gibi pek çok detayı düşünenler için 150.000 TL faizsiz kredi müjdesi gelmişti. Evlenecek çiftler, faizsiz kredi desteği için başvuruların başlayıp başlamadığını ve başvuru detaylarını merak ediyor. İşte merak edilen tüm detaylar...

para-40.jpg

Devlet Desteğiyle 150.000 TL Kredi

Yeni evleneceklerin maddi yükünü hafifletecek güzel haber gelmişti. 150.000 TL faizsiz evlilik kredisi gündemdeki yerini koruyor. Devlet destekli faizsiz kredi imkanı ile ilgili açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılmıştı. Yeni evlilikleri teşvik etmek amacıyla başlatılacak olan faizsiz evlilik kredisi Aile ve Gençlik Bankası üzerinden verilecek. Bu açıklamanın ardından kredinin detayları ve başvuru süreci ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Özellikle düğün sezonunun açıldığı yaz aylarında bu kredi imkanından yararlanmak isteyenler başvuru şartlarını ve başvuru tarihini merakla araştırıyor.

Yeni Evlenecek Çiftlere Destek

Yeni evlilikleri teşvik etmek amacıyla başlatılacak olan kredi imkanı ile yeni yuva kuracak çiftlerin maddi yükü de hafifletilecek. Yeni evleneceklere 150 bin TL faizsiz kredi 1 yıl geri ödemesiz ve 48 ay vadeli olarak verilecek. Düğün masrafları, ev eşyası, çeyiz, takı gibi tüm giderleri düşünen çiftlerin yüzünü güldüren kredi imkanı ile ilgili en çok merak edilen ise başvuru detayları oluyor. Başvurular başladı mı? 150 bin TL kredi başvuruları ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Başvuru şartları neler? 150 bin TL kredi kimlere verilecek gibi sorulara yanıt aranıyor.

parapara-001.jpg

Evlilik Kredisi Başvuru Tarihi

150.000 TL evlilik kredisi ile ilgili başvuru detayları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Evlilik kredisi başvurularını kaçırmak istemeyen ve bu kredi imkanından yararlanmak isteyenler başvuruların ne zaman başlayacağını merak ediyor. Ayrıca başvuru şartları da araştırılan konuların başında yer alıyor. 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi başvuru tarihi henüz açıklanmadı. Evlilik kredisi başvuru tarihi ve başvuru şartları ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. İlerleyen süreçte resmi duyurunun yapılması beklenen evlilik kredisi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça tüm bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz...