Denizbank Faturalara Özel Kampanya Yaptı! Faturalarınızı Faizsiz 3 Ay Taksitle Ödeme!

Denizbank Faturalara Özel Kampanya Yaptı! Faturalarınızı Faizsiz 3 Ay Taksitle Ödeme!

Denizbank, İGDAŞ doğalgaz faturası ödeyen müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında, İGDAŞ'tan veya www.igdas.istanbul sitesinden yapılan ödemelerde ücretsiz olarak 3 taksit imkanı sağlanacak. Kampanyadan yararlanmak için DenizKartı veya MobilDeniz uygulaması kullanılabilir.

A+A-

Denizbank, müşterilerine doğalgaz faturalarını öderken avantaj sunuyor. İGDAŞ doğalgaz faturalarını ödeyen müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, İGDAŞ'tan veya www.igdas.istanbul sitesinden yapılan ödemelerde ücretsiz olarak 3 taksit imkanı sağlanacak.

Denizbank Doğalgaz Ödeme Kampanyası Detayları

Denizbank, doğalgaz faturalarının ödenmesini kolaylaştıran bir kampanya başlattı. İGDAŞ vezneleri veya www.igdas.istanbul internet sitesi üzerinden yapılan ödemelerde müşterilere özel olarak 3 taksit imkanı sunulacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, Denizbank'a ait olan DenizKartı veya MobilDeniz uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru için Hemen Katıl butonuna tıklamak veya GAZ yazıp 3280'e SMS göndermek yeterlidir.

Kampanya Katılım Şartları

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin öncelikle başvuru yapmaları gerekmektedir. Kampanya bonus özellikli tüm bireysel kredi kartları için geçerlidir. Ancak, Net Kart ve BONUS Business Kartlar bu kampanyaya dahil değildir.

Taksitlendirme İşlemi ve Son Başvuru Tarihi

Taksitlendirme işlemi, ödemenin bir gün sonrasında gerçekleşecektir. Ancak, işlem tarihi ile ekstre kesim tarihi aynı olduğunda taksitlendirme yapılamayacaktır. Denizbank'ın doğalgaz faturalarını ödeme kolaylığı sunan bu kampanyasına katılmak isteyenlerin son başvuru tarihi, yarın öncesindedir.