DenizBank Faizsiz Nakit Avans Kampanyası: Vatandaşlara Özel Fırsatlar

DenizBank Faizsiz Nakit Avans Kampanyası: Vatandaşlara Özel Fırsatlar

DenizBank'ın cazip kampanyasıyla finansal özgürlüğe adım atın! Faizsiz nakit avans fırsatlarından yararlanarak 10 bin TL'ye kadar hemen nakit sahibi olun. MobilDeniz, DenizBank.com ve diğer kanallar üzerinden başvurun, avantajlı faizsiz 6 ay vadeli taksitli nakit avans keyfini yaşayın. 15 Ocak'a kadar geçerli bu kampanyayı kaçırmayın!

A+A-

DenizBank, finansal ihtiyaçları olan vatandaşları sevindirecek bir kampanya başlattı. Faizsiz nakit para imkanı sunan bu kampanya, 15 Ocak tarihine kadar devam edecek. İşte kampanya detayları:

1. Faizsiz 6 Ay Vadeli Nakit Para

DenizBank, faizsiz 6 ay vadeli 10 bin TL taksitli nakit para fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, DenizBank müşterileri Mobildeniz, DenizBank.com, İnternet Bankacılığı ve DenizKartım uygulaması üzerinden yapacakları bireysel kredi kartı başvurusu sonrası onaylanan kart sahibi müşterilere bu avantajı sunacak.

para-001.jpg

2. Kampanya Detayları

DenizBank'ın duyurusuna göre, kampanya 27 Kasım 2023 ile 15 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin bu tarihler arasında MobilDeniz uygulamasını indirip ilk defa DenizBank müşterisi olmaları ve bireysel kredi kartı başvurusu yapmaları gerekiyor. Onaylanan kart sahipleri ise faizsiz nakit avans kampanyasından faydalanabilecek.

3. Kampanya Şartları

  • Kampanya sadece bireysel asıl kredi kartları için geçerlidir.
  • Ek kartlar, Business kartlar, İşletme kartları, Üretici Kartlar, Net Kart ve Banka kartları kampanyaya dahil değildir.
  • Bir müşteri, kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.

4. Faizsiz Nakit Avans Kullanımı

Onaylanan kart sahipleri, 10.000 TL, 0 faizli, 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkına sahip olacaklar. Bu avantaj, kartın onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında tanımlanacak ve 31 Ocak 2024 tarihine kadar kullanılabilecek.

para-20-003.jpg

5. Kullanım Şartları

  • Kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda, 250 TL ile 10.000 TL arasında Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabilir.
  • Taksitli Nakit Avans kullanımı için kartın fiziken teslim alınması gerekmektedir.
  • Kullanım vadesi 6 ay olarak seçilmelidir.

6. Önemli Notlar

  • Taksitli Nakit Avans'a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde detaylı bir şekilde yer alacaktır.
  • Ek Kartlar, Business Kartlar, Net Kart ve Banka Kartı başvuruları kampanyaya dahil değildir.

DenizBank'ın bu özel kampanyasıyla, vatandaşlar nakit ihtiyaçlarına çözüm bulurken faizsiz avantajlardan yararlanma fırsatını elde edecekler. Kampanya detayları için 15 Ocak tarihini kaçırmamanız önemlidir.