Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emeklilere Müjde: 10.000 TL Ek Ödeme!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emeklilere Müjde: 10.000 TL Ek Ödeme!

Akbank, emeklilere özel düzenlediği kampanya ile 6.250 TL ve üzeri ek ödeme imkanı sunuyor. SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklileri, maaşlarını Akbank'a taşıyarak bu fırsattan yararlanabilirler. Ayrıca, Axess veya Wings başvurusu yaparak 10.000 TL'ye varan ödül kazanma şansı da mevcut. Hemen başvurun, kampanya 31 Temmuz'a kadar geçerli!

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında çok önemli açıklamalarda bulundu. Gönülleri alacak bu açıklamalar sonrasında atılacak adımlar büyük bir heyecanla beklenmeye başlandı. Emeklileri sevindirecek müjde de Akbank tarafından duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklileri, 01 Temmuz - 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında Akbank'a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşlarını Bankamızdan almaya taahhüt ederek 6.250 TL ve üzeri ek ödeme fırsatından yararlanabilecekler. Ayrıca, kampanya dönemi içerisinde, aktif Akbank bireysel kredi kartı olmayan veya ilk kez Axess veya Wings başvurusu yaparak onaylanan kartını teslim alanlar, 12 ay boyunca tek seferde veya toplamda her ay en az 2.500 TL harcama sözüne 3.000 TL chip-para ile toplamda 10.000 TL ödül fırsatından yararlanabilecekler. Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Akbank'a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirler.

parax-003.jpg

Kampanya Detayları

Emekli maaşını Akbank'a taşıyan müşterilerin promosyon tutarı, emeklinin 1 aya denk gelen gelir/aylık tutarına göre hesaplanacaktır. Bu kapsamda ilgili tutar bir aya tekabül eden net gelir/aylık 3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olması halinde 4.200 TL, 3.500 - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olması halinde 4.850 TL, 7.500 – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olması halinde 6.250 TL, 10.000 TL'nin üzerinde olması halinde 7.000 TL olarak belirlendi. Nafaka ve haciz kesintileri bulunan kişiler için ilgili kesintiler çıkarıldıktan sonra kalan tutara göre promosyon ödemesi yapılacak. Birden fazla emekli maaşı alan müşteriler, 1'den fazla maaş için promosyon talebinde bulunurlarsa ilgili maaşların toplam tutarına göre 1 kez promosyona hak kazanacaklar.

Emekli Promosyon Taahhütnamesi

Müşterilerin promosyon başvurusunda bulunabilmesi için "Emekli Promosyon Taahhütnamesi" ni imzalamaları yeterli olacak ve ilk emekli maaşlarının Akbank'a yatmasını takiben 3 iş günü içinde ödemeleri gerçekleştirilecektir. Ancak, taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi veya gelir/aylığının farklı bir bankaya taşınması durumunda veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek ve kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı geri alınacaktır.

parapara-002.jpg

Kampanya Şartları ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kampanyadan faydalanmak için müşterinin kampanya teklif SMS’ini alabilmesi ve akabinde harcama sözü verebilmesi için gerekli iletişim ve veri işleme izinlerini vermiş olması gerekmektedir. Harcama sözü kapsamında tüm kartlarla 12 ay boyunca her ay toplam minimum 2.500 TL ve üzeri harcama gerçekleştirilmelidir. Kampanyaya katılabilmek için müşterinin kartını teslim almış olması gerekmektedir. Harcama sözünü yerine getirmediğiniz durumda her ay en fazla 250 TL chip-para geri alınacak veya chip-para bulunamadığı durumda hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak için hızlı davranın, çünkü kampanya süresi sınırlıdır! Akbank, dilediği zaman kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.