CEPTETEB O Numaraya SMS Gönderen Herkesin Hesabına 500 TL Hediye Para Verecek!

CEPTETEB O Numaraya SMS Gönderen Herkesin Hesabına 500 TL Hediye Para Verecek!

CEPTETEB İle Harcayın, Hediye Kazanın! TEB'in özel kampanyasıyla CEPTETEB mobil uygulaması kullanıcılarına harcama sözü verenlere 500 TL'ye kadar hediye para fırsatı sunuyor. Detaylar makalemizde!

A+A-

Birçok bankanın heyecanla duyurduğu yeni kampanyalar, vatandaşlara onlarca harcamasında özel indirimler ve hediye paralar kazandırıyor. Bu banka kampanyaları, yeni müşterilerin harcama işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanırken, aynı zamanda aylık harcamalarını da azaltma şansı sunuyor.

parax-013.jpg

Kredi Kartı Kullanımının Artmasıyla Yeni Bir Dönem

Son dönemde artan kredi kartı kullanımı, vatandaşlar için artık her daim ihtiyaç duyulan bir araç haline geldi. Bu özel ürün, sadece temel ihtiyaçların değil, aynı zamanda kolay ödeme seçenekleriyle ihtiyaçların taksitlendirilmesine de olanak sağlıyor.

CEPTETEB İle Harcama Sözü Verenlere 500 TL Hediye!

TEB tarafından sunulan son kampanya ile CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden harcama sözü veren kişilere tam 500 TL hediye para verileceği açıklandı. Vatandaşlar, mobil uygulamayı indirerek ve kampanyaya katılarak bu büyük hediye fırsatından yararlanma imkanına sahip olacaklar. CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile 12 ay boyunca düzenli harcama taahhüdü vererek 500 TL'ye kadar bonus kazanmak mümkün. Özel tabloda görüldüğü gibi, verilen taahhüde bağlı olarak farklı bonus miktarları sunuluyor. 2 bin TL harcama taahhüdü için 50 TL, 10 bin TL taahhüt için ise 500 TL bonus sunulmaktadır.

para1-005.jpg

Bonuslarınızı Anlaşmalı İşyerlerinde Kullanın

TEB tarafından kartınıza yüklenecek olan bu bonusları, anlaşmalı olan tüm işyerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinde kasada bonus kullanmak istediğinizi belirterek büyük indirimlerden veya hatta ücretsiz alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları ve Katılım Koşulları

Bu özel kampanya, 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için kart borcunun geçmiş aylarda düzenli olarak ödenmiş veya gecikmeye düşmemiş olması gerekmektedir. Katılım için CEPTETEB İnternet ve Mobil Şubesi’nde bulunan Kartlar menüsünden CEPTETEB Dijital Kredi Kartı veya CEPTETEB Kredi Kartı seçeneği tercih edilip Kart İşlemleri > Harcama Sözü bölümünden Bonus talimatı verilebilir.

Eğer devam eden bir Bonus talimatınız varsa, ikinci bir talimat verme şansınız bulunmamaktadır. Bonus talimatı, sizin veya sistem tarafından 3 kez iptal edildikten sonra yeni bir talimat verilebilir.

parapara-013.jpg

Verilen taahhüt toplamı, kredi kartınızın limitinin %70’ini aşmamalıdır. Ayrıca, kullanılabilir limitiniz aylık harcama taahhüdünüzden fazla olmalıdır. Kredi kartı borçlarınızı ödeyerek kullanılabilir limitinizi artırma şansına sahipsiniz. Harcama taahhüdü verebilmek için kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması, son 6 ay içinde 2'den fazla kez gecikmeye düşmemiş olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca ilgili bonus tutarı, yalnızca bir kez CEPTETEB Kredi Kartı'na veya CEPTETEB Dijital Kredi Kartı'na yüklenecektir ve her ay için ayrı bir yükleme yapılmayacaktır. Bonus talimatınızı verdikten sonra, hesap kesim tarihini takip eden ilk ekstre dönemiyle birlikte taahhüdünüzü yerine getirmeye başlayabilirsiniz.

Nakit avans ve nakit avans işlemi olarak kaydedilen (örneğin faiz gibi) harcamalar, aylık taahhüt tutarınıza dahil edilmeyecektir. Yalnızca harcama taahhüdü verdiğiniz ana kartınız ve ona bağlı ek kartlar ile gerçekleştirdiğiniz harcamalar, Bonus kampanyasına dahil edilmektedir.